Sergiño Dest: Uważam, że obecne ustawienie jest dla mnie najlepsze

Julia Cicha

24 marca 2021, 20:11

Marca

42 komentarze

Fot. Getty Images

Sergiño Dest opowiedział o pierwszych miesiącach w Barcelonie przy okazji wyjazdu na zgrupowanie reprezentacji USA. Obrońca przyznał, że ostatnia zmiana ustawienia mu służy.

- Obecny system jest naprawdę dobry i myślę, że pasuje do całego zespołu. Szczególnie do mnie – uważam, że dla mnie jest najlepszy, bo mam za sobą kolegę, a ja lubię ryzykować. Wygrywamy i strzelamy dużo goli.

- Koeman zachęca mnie do atakowania, pasuje mi to. Moje silne punkty to umiejętności ofensywne, czuję, że mogę więcej ryzykować. Osobiście jestem bardzo zadowolony z ustawienia i myślę, że mogę rozwijać się na tej pozycji.

- Gram u boku najlepszego, Leo Messiego. Nawet na treningach patrzysz na niego i widzisz, co robi: jest niesamowity. Staram się uczyć od niego i od innych kolegów. Gra u boku najlepszych jest dobra dla mojego rozwoju, jestem w odpowiednim miejscu, by wykorzystać mój potencjał.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Roberto jak wroci to zapewne do pomocy. Koeman nie powinien zrezygnowac z Desta. Lepiej zrezygnowac z Pjanicia i dac grac Roberto.

@Pstryk Roberto to powinien raczej na rezerwie siedzieć. Z niego lepszy grajek już nie będzie. A nasi młodzi mogą go przerosnąć w umiejętnościach.

@Pstryk przecież pjanic nie gra ostatnio w ogóle

@Mroziu Miał kontuzje ale fakt nawet zdrowy był ostatnio pomijany.
« Powrót do wszystkich komentarzy