10 marca 2021, 19:41

979 komentarzy

• FC Barcelona zremisowała z PSG 1:1 po bramkach Leo Messiego i Kyliana Mbappe
  • Duma Katalonii kończy swoją przygodę z Ligą Mistrzów na 1/8 finału

FC Barcelona z nowym sternikiem w osobie Joana Laporty udała się do Paryża, aby przede wszystkim pokazać zaangażowanie, ducha walki i udowodnić, że choć sprawa awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów jest już praktycznie przesądzona, zamierza wrócić do Katalonii z podniesionym czołem. Ronald Koeman zdecydował się na ofensywne ustawienie z trójką Messi, Griezmann, Dembélé z przodu.

Na samym początku spotkania zawodnicy Barcelony notowali wiele strat, ale mimo to potrafili zamknąć gospodarzy we własnym polu karnym. Podopieczni Koemana zakładali wysoki pressing, który w 8. minucie przyniósł rzut wolny z ok. 25 metrów po faulu na Dembélé. Piłkę ustawił Leo Messi, lecz uderzył ponad poprzeczką. W 10. minucie Jordi Alba świetnie wypatrzył biegnącego w kierunku pola karnego Dembélé. Francuz uderzył bez zastanowienia, ale Keylor Navas nie miał problemów z wyłapaniem piłki. Kilka minut później zawodnicy Blaugrany wyprowadzili kontrę. Dembélé po podaniu Griezmanna po raz kolejny znalazł się w dogodnej okazji, ale tym razem uderzył prawą nogą daleko obok bramki. PSG odpowiedziało w 17. minucie za sprawą Mbappe, który uderzył po ziemi sprzed pola karnego, ale Ter Stegen spokojnie złapał piłkę. Minutę później Mingueza mógł otworzyć wynik spotkania strzałem głową po rzucie rożnym, ale został zablokowany. Po chwili już trzecią okazję na gola miał Ousmane Dembélé. Leo Messi podał do Francuza na dobieg. Dembélé wyprzedził Marquinhosa i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale po raz kolejny czujnie Navas.

Piłkarze Barçy napierali coraz bardziej z minuty na minutę. W 23. minucie bardzo blisko gola był Dest. Amerykanin mając sporo miejsca na prawej stronie ruszył w kierunku bramki i uderzył z ostrego kąta. Piłka otarła się o rękę Navasa i trafiła w poprzeczkę. W kolejnej akcji Dembélé podał z lewej strony do środka do Messiego, ale Argentyńczyk nie sięgnął piłki na wślizgu. W 28. minucie z atakiem ruszyło PSG. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłka trafiła prosto w ręce Ter Stegena, ale w międzyczasie Mauro Icardi upadł po faulu Lengleta. Po analizie VAR sędzia przyznał rzut karny dla PSG, którego pewnie wykorzystał Mbappe. Barça chciała szybko odpowiedzieć, ale kolejny raz Dembélé uderzył prosto w bramkarza gospodarzy. W 37. minucie Leo Messi przejął piłkę w środku boiska, podprowadził ją kilka metrów i huknął z dystansu zdobywając jedną z najładniejszych bramek w karierze. Piłka trafiła idealnie pod poprzeczkę. Keylor Navas był bez szans. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Dembélé wystawił piłkę na strzał Busquetsowi, który uderzył sprzed pola karnego. Navas z kłopotami odbił futbolówkę nogami. W doliczonym czasie gry po zamieszaniu w polu karnym na linii szesnastego metra kopnięty został Griezmann. Sędzia odgwizdał rzut karny dla Dumy Katalonii. Do piłki podszedł Messi i uderzył mocno, ale Navas go wyczuł i odbił piłkę na poprzeczkę. Do przerwy remis 1:1.

Druga połowa rozpoczęła się znów od naporu Barcelony. Brakowało jednak zakończenia akcji strzałem. Paryżanie nastawili się zdecydowanie na bronienie wyniku. Wszelkie próby kontrataku gospodarzy kończyły się na dobrze interweniującym zawodniku Blaugrany. W 61. minucie Alba wrzucił w pole karne prosto pod nogi nieobstawionego Messiego. Argentyńczyk odwrócił się i próbował uderzyć, ale obrońcy zdążyli go zablokować. Goście nie tworzyli już tyle szans co w pierwszej połowie. Tempo gry znacznie opadło, podobnie jak emocje. W końcu w 69. minucie blisko gola był Busquets. Hiszpan uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Keylor Navas musiał wybijać instynktownie z linii bramkowej.

W 73. minucie Barcelona wykonywała rzut wolny ze skraju pola karnego. Po dośrodkowaniu Leo Messiego piłka została wybita, ale trafiła prosto do Trincão, który uderzył z woleja. Piłka ugrzęzła jednak w gąszczu nóg. Po chwili Jordi Alba dośrodkował z lewego skrzydła i Dembélé o centymetry minął się z futbolówką. Barcelona atakowała coraz groźniej, ale dobrze zorganizowani w obronie byli zawodnicy PSG. W 82. minucie w końcu do głosu doszli gospodarze. Kontrę wyprowadził Mbappe. Francuz podał do Icardiego, który próbował ominąć De Jonga. Holender skutecznie odciągał napastnika od bramki, czego efektem był bardzo niecelny strzał Argentyńczyka. Po chwili odpowiedziała Barcelona. Szybki atak zakończył się mocnym strzałem Griezmanna sprzed pola karnego, po którym piłka wylądowała na trybunach. Barça walczyła już jedynie o zwycięstwo w tym spotkaniu. Nie było szans na powtórkę sprzed 4 lat. W 90. minucie szalę zwycięstwa na korzyść paryżan mógł jednak przechylić Mbappe. 22-latek minął z łatwością Lengleta, lecz w sytuacji sam na sam z Ter Stegenem uderzył bardzo niecelnie. Do końca spotkania już żadna z drużyn nie potrafiła groźnie zaatakować. Mecz zakończył się remisem, dzięki czemu to PSG awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Paris Saint-Germain: Navas – Florenzi (min. 76. Dagba), Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa (min. 46. Diallo) – Gueye (min. 58. Danilo Pereira), Paredes, Verratti (min. 84. Rafinha) – Mbappe, Icardi, Draxler (min. 59. Di María)

FC Barcelona: Ter Stegen – Dest (min. 66. Trincão), Mingueza (min. 35. Firpo), Lenglet, Alba – De Jong, Busquets (min. 78. Pjanić), Pedri (min. 79. Moriba) – Dembélé (min. 79. Braithwaite), Messi, Griezmann

Tyle kontuzji..
Koeman zrobił co mógł..

Zostawic serce, pokazać charakter, zaangażowanie.

O nic więcej nie proszę.

Po marzenia!!
Visca el Barca!!

Najlepszy mecz Koemana i prawdopodobnie najlepszy mecz od lat... nie pamiętam czy za Ernesta mieliśmy tak dobre mecze, bo nawet z Liverpoolem 3:0 nie było takiej kontroli.
Dla mnie dziś Koeman wywalczył kredyt zaufania na bardzo długo i przede wszystkim, pokazał taktyczny kunszt.:
Składy były wiadome godzinę przed meczem i rywal mógł sobie wszystko zaplanować, tymczasem Koeman upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu - wystawił skład jak do 4-3-3-, a zagrał 3-5-2 ustawiając De Jonga na środku, zamiast Umtitiego który walił babole, a jeszcze manewr genialnie usprawnił wychodzenie spod krycia i dzięki wysoko grającemu De Jongowi i Busquetsowi w fazie ataku, natychmiast po stracie przejmowaliśmy piłki i przepięknie odcinaliśmy kontry.
Mbappe poza karnym i jednym strzałem tylko co chwila nurkował z bezsilności i być może powinien zarobić żółtą/czerwoną kartkę za intencjonalną próbę uderzenia Firpo.

Nie było szczęścia do wykończenia, decyzji sędziego - od karnego dla PSG, po brak drugiej kartki dla ich gracza przy karnym, ale to jak Barca walczyła, było piękne.
Znów chce się tę Barcę oglądać.

Griezlyyy masz dzis dwa zadania:
1. Nastrzelać goli
2. Uwiesć szejka żeby w lecie wysypał za ciebie miliony monet

Chciałem "tylko" aby zagrali dobry mecz... i to się wydarzyło. Ale ku^&% boli, bo pierwsza połowa naprawdę dała nadzieję ....:(:(

Mimo, że Barca odpadła, to jestem dumny z piłkarzy, oddali serducho, walczyli, starali się. Oglądałem dzisiejszy mecz z przyjemnością, były momenty frustracji z niewykorzystanych sytuacji, ale rozpiera mnie duma za styl. Duma Katalonii pokazała cojones!!! Visca El Barca!!!

Lepszy byłby skład: Valdes-Puyol, Yaya Toure, Pique, Sylvinho - Xavi, Busquets, Iniesta - Messi, Eto'o, Henry, ale i tak powinna być remontada

Brawo drużyno. Brawo za walkę. Jedziemy dalej liga i puchar króla.

Dzisiaj to była drużyna która chciałbym oglądać i nieważne ze nie awansowaliśmy, była walka, sytuację, totalna dominacja. Szkoda ze przespacerowaliśmy pierwszy mecz i worek szczęścia był po stronie PSG. W tym roku na LM jesteśmy za, słabi ale kolejna faza dała by spory zastrzyk gotówki a tego nam najbardziej obecnie potrzeba. Brawa za dzieisjszy mecz, brawo Koeman za ustawienie drużyny i nastawienie. Nie jestem zwolennikiem Holendra ale za ostatnie mecze naprawdę trzeba gościa pochwalić. Powalczmy o ligę i to nam odpowie jakiego trenera mamy. Visca el Barca

Powtórzę się, ale trudno - kupowaliśmy Griezmanna do ataku, a nie na pozycję defensywnego pomocnika, przestańmy go bronić za niezłą/dobrą grę w defensywie! Ten chłop miał zapewniać gole i asysty. Nic mnie nie przekona na jego korzyść. Fakt miał kilka niezłych meczów, ale myślę, że jakikolwiek inny ofensywny grajek, który kosztowałby tyle co on zrobiłby co najmniej to samo.

Z taką grą jak dla mnie jesteśmy głównym kandydatem do mistrzostwa. Jestem dumny z tego co zobaczyłem. Oby tak do końca sezonu

Nie narzekajcie, nie wyzywajcie, a jak to robicie nie nazywajcie się kibicami Barcy, grają świetny mecz, brakuje wykończenia, szczęścia. Visca el Barca, dziś trzeba być dumnym że jest się kibicem tej drużyny, a nie co drugi,, bałwan,, tu jazdę po wszystkich robi.

Dobry mecz, była walka i zaangażowanie. Na dziś dzień więcej nie dało się zrobić. Opanujcie się ludzie trochę z tą krytyką m.in. Dembele. Gość dzisiaj grał jako 9, bo na dzisiaj lepszej w kadrze nie ma. Chcą mieć szybkość z przodu i drybling to Koeman stawia na niego i mi się na tej pozycji podoba. Pierwsze 45minut Desta też bardzo dobre. Oby się rozwijał a może być bardzo przydatny naszej ekipie..

Wnioski na szybko:
1. Dembele codziennie zacznie trenować grę z klepki i wykańczanie akcji albo OUT.
2. Pjanic OUT. Choćby z dopłatą.
3. Lenglet za głupie karne - przydzielony musi byc psycholog.
4. Więcej Moriby w meczach.
5. Pressing jak dziś w KAŻDYM meczu chcemy widzieć.
6. Ustawienie z pierwszej połowy chyba jest optymalne dla Barcy na dzień dzisiejszy.
7. Potrzeba WIĘCEJ strzałów z dystansu.

Moim zdaniem przyszły sezon będzie nasz! Brakuje napadziora (Boże uchron nas przed Aguero).

Rewelacja jestem dumny z postawy Barcelony w tym meczu . Na dobrą sprawę straty z pierwszego meczu moglibyśmy odrobić już po pierwszej połowie gdyby nie skuteczność która obok błędów w defensywie jest największym problemem aktualnej Barcy . Nie mniej jednak słowa uznania za ten mecz bo w moim odczuciu to był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie szczególnie mowa tu o pierwszej połowie bo w drugiej przyszło zmęczenie spowodowane tym ile wysiłku włożyliśmy w pierwszą część . Pożegnaliśmy się z ligą mistrzów ale w sposób godny a nie tak jak to bywało ostatnio może lepiej dla nas abyśmy te pierwsze mecze przegrywali oczywiście nie tak wysoko jak to 4-1 na camp nou nie mniej lepiej się ogląda tą Barcelona która wie że nie ma nic do stracenia a może tylko zyskać niż tą co drży o to czy dowiezie przewagę z pierwszego meczu . Jest nadzieja na udaną końcówkę sezonu mimo że problemy kadrowe mamy ogromne dajemy radę liczę że w tym pucharze króla uda się wygrać wtedy ten sezon będzie można mimo wszystko uznać za udany biorąc pod uwagę jakie nastroje i prognozy były przed sezonem .

Visca el Barca!!! Nie było źle, brakło szczęścia i doświadczenia ale jestem dumny z drużyny!

Nie ma co odpadliśmy , ale pokazaliśmy walkę i gdyby messi strzelił karnego mogłoby zdecydowanie inaczej się potoczyć . Jednak jestem zadowolony ze stylu chociaż zawiodła skuteczność . Jednak brawa i wierze do końca w ligę i puchar . Vamos Blaugrana !!

Jak zaangażowanie się nie zmieni to oni już dla mnie wygrali VeB!

Ja prdl, serio niektórzy są tak ograniczeni umysłowo, że nie są w stanie zrozumieć, że to nie jest jak w grze komputerowej typu FM, czy FIFA/PES tylko to jest żywy organizm i to funkcjonuje w ten sposób, że wychodząc takim ustawieniem w momencie gdy PSG atakuje bronimy 5 zawodnikami (dwóch po bokach i trzech w środku), a atakując zamieniamy ustawienie na 3-5-2 i Ci dwaj boczni idą na skrzydła a dwaj środkowi obrońcy asekurują boki obrony na wypadek kontry. Serio to takie trudne do zrozumienia?
Wczoraj spory odsetek dał popis liczenia bramek w dwumeczu i rozstrzygania kto dalej przechodzi, dzisiaj niektórzy nie kumają na czym może polegać ustawienie taktyczne w zależności od fazy meczu.

Mecz OK. Powalczyli i zdominowali PSG ale wieszanie psów na Dembele to lekka przesada. Sorka "kibice" ale walczył i starał sie a braklo wykonczenia( jak Messiemu przy karnym). Swoją szybkscia stworzył te sytuacje a gdyby zamiast niego byl tam Martin czy nawet Suarez( szacun dla tego Pana) to nawet by do pilki nie doszli. Druzyna w budowie wiec czego sie spodziewacie a pretensje to mozna miec do Navasa MVP tego meczu.

Swoją drogą to każdy wie jak Messi jest dobry i co potrafi, ale on nadal potrafi mnie zadziwić i sprawić, że szczena odpada. To co dzisiaj zapakował to jego jeden z najładniejszych goli strzelonych w lm w karierze.

Pisałem to po meczu z Sevilla i napiszę po dzisiejszym - zwyczajnie nie rozumiem systemu sędziowania...

Żółta dla Lengleta, który jest w zasadzie odwrócony plecami do Icardiego, nie ma tam żadnej agresji, premedytacji, bezczelności. Po czym mamy sytuacje Kurzawa-Griezman, gdzie ten pierwszy bezczelną nakładką (prostując nogę) fauluje i kartki nie ma. Mnie w takich sytuacjach zwyczajnie *** obchodzi, że byłaby to dla niego czerwona. Zachował się jak debil i powinien dostać żółtą. Nie wspomnę już o łokciu Navasa, w mojej ocenie też karny.

Rozumiem, że możecie powiedzieć 'przegrali na własne zyczenie' (niewykorzystane akcje Dembele, karny Messiego) i zgodzę się z tym, serio. Z tym że, czy powinno się karać drużynę, która walczy, która się stara, która dominuje całe 90 minut tylko dlatego, że zachowali się jak lamusy w pierwszym meczu? W mojej ocenie - nie.

Po raz kolejny przeciwnik Barcy dostaje 'ciche' fory. Brak żółtych kartek to taki sam przywilej, jak niegwizdanie spalonych czy ślepota na zagrania ręką.

PSG nie zagralo dzisiaj zupełnie nic. NIC. Ale dostali karnego, gdzie Icardi wbiega pod Lengleta (który go nie widzi), skończyli mecz w 11, mimo że nie powinni. I tak się ta piłka nożna toczy z roku na rok...

PS. Nigdy nie zapomnę 3 bramek ze spalonych dla Realu w meczu z Bayernem. Ale dzisiaj każdy tylko pamięta magiczne 'la decima' ;)

Wszyscy kibice, podziękujemy za walke. Ten sezon jest przejściowy, mamy nowego prezydenta i teraz będzie już tylko lepiej. Jeszcze wrócimy na szczyt. Walczymy dalej.
Visca El Barca!!!!!!!!!!!!

@snake99 śmiech na sali że porównujesz ich o potykającego się o własne nogi Umtitiego:)

Najgorsze jest to ze mogło się zdazyc i było o to łatwiej niż wcześniej.

Brawa dla całego zespołu!!! Miała być walka i jest!
PS: karny dla PSG z dupy
PS2: brak czerwa dla Kurzawy to kryminał

To jest do cholery chore żeby w takich sytuacjach gwizdac karne, piłka nawet do niego nie leciała a do tego przypadkowe dotknięcie. Jprdl

Dawno z takimi wypiekami na twarzy nie oglądałem Barcy i jestem z nich cholernie dumny. Wiadomo że jest trochę zawód bo zagrali tak świetnie że na dobrą sprawę już w 1 połowie mogliśmy odrobić straty. Dla mnie świetny mecz wszystkich poza Lengletem i oczywiście Dembele. Niby dobrze się ustawiał i w pierwszej połowie był pod gra ale skuteczność to był dramat. Do tego wiele złych podań więc bardzo źle to u niego wyglądało. Od samego początku wiedziałem że mamy najlepszego trenera do stworzenia nowej drużyny i dalej w to wierzę. Wiem że wielu się z tym nie zgadza ale jak na to co zastał to robi świetna robotę. Wielu młodych się świetnie rozwija i widać wielki progres na przestrzeni tego sezonu. Bardzo liczę na mistrzostwo Hiszpanii i będę w to wierzył aż matematyka nie zaprzeczy :)

@LatajacyHolender moim zdaniem Mingueza zagrał spoko.
Koeman go zdjął bo nie chciał żeby dostał czerwo a nie dlatego, że był czerstwy.

@LatajacyHolender a co Ty chcesz od Minguez-y? Dobry mecz zagrał. Po za tym jest młody, uczy się. Dopiero od niedawna jest w pierwszej drużynie. Będą z niego ludzie. Zresztą już są

Moim skromnym zdaniem - wszystko ułożyłoby się inaczej gdyby Messi strzelił tego karnego. Druga połowa wyglądałaby całkiem inaczej. Szkoda. Wielka szkoda.

@Grubson ale on marnuje za dużo. Przypomnij sobie patelnie z Liverpoolem czy pierwszy mecz z PSG w tej edycji LM.
Poza tym w grze kominacyjej notuje masę strat.
Ja osobiście w niego ciągle wierzę. Pamiętajmy ze to pierwszy sezon w FCB gdzie tyle gra i bez (tfu) notorycznych kontuzji.
Ale.... Ile można czekać??

Wszedłem w komentarze, przygotowany na tonę hejtu wylewającą się z ekranu. Zobaczyłem większość użytkowników doceniających starania zespołu, konstruktywną krytykę i minimalną ilość malkonentów, którzy najwyraźniej zawsze być muszą. Jednakże, jestem podbudowany. I meczem, i podejściem kibiców. Zespołowi się chciało, a pierwsza połowa wyglądała niesamowicie dobrze. Kibicom wraca wiara i potrafią docenić dobrą grę piłkarzy i zamysł trenera, przy tak wielu negatywnych czynnikach zewnętrznych. Także, głowy do góry, wciąż walczymy o LL i CdR i tego się trzymajmy!

Bardzo dobry mecz. Niestety, jak zwykle brakowało skuteczności, ale nie brakowało za to chęci i walki o każdą piłkę. Myślę, że to dobry okres dla Koemana, coraz częściej widać, że gramy z pomysłem i jeśli utrzymamy taką intensywność do końca sezonu, to powinien być spokojny o szansę w kolejnej kampanii.

Wstydu nie ma. Dziękuję za walkę

Zagrali kozacko. Tak zdominować taki zespół... szacun. Jestem dumny! Jedno ale... zapomnieli potrenować kończenie akcji :/. Po pierwszej połowie powinna być remontada.
VEB!

Czy Lenglet może po meczu już zostać w swoim kraju?

Po tym meczu naprawdę jest nadzieja na lepsze jutro! Mamy fajna młodzież, oby Leo został, wrócą wszyscy kontuzjowani, będzie prawidłowy napastnik i ŚO i możemy spokojnie namieszać za rok w LM. Ja jestem bardzo dumny z dzisiejszego meczu i oby to była zapowiedź dobrej gry pod koniec sezonu bo jest o co walczyć!

Mecz, który zweryfikował przydatność Dembele... Ile można czekać???
Griezmann utwierdził już chyba wszystkich że nie pasuje do tej drużyny.
Zmienników nie warto oceniać bo pewnie poza Trincao niedługo ( i na szczęście ) już ich nie będzie.
Generalnie Barcelona była lepsza ale poza Messim nie ma komu strzelać bramek..

Nie narzekać , świetny mecz sytuacji mnóstwo, wielka szkoda że nie wpadła chociaż jedna sytuacja Dembele i karny Messiemu. W mojej opinii Kurzawa czerwo, skoro Langnet dostał to czemu nie on ?? Żółta De Jonga z dupy , sędzia dramat . Navas też nie był przed naszym zawodnikiem i nikt mu w interwencji nie przeszkadzał . Taran jak dla mnie karny . Pogdynać można , karny i dembus 3-1 i 45 min oj działo by się ale cóż . Haland + Bruno Fernandez... Out Grizman , Pjanic , Firpo , Coutinho i nasza świetna "9" pomarzyć można . Dobranoc VeB !!!

Dziękuję za walkę i ambicję, niestety zabrakło skuteczności. Jest wiara i nadzieja na lepsze czasy. Na LM świat się nie kończy. Myślę , że z taką grą jak dziś jesteśmy w stanie powalczyć o mistrzostwo. Vamos Blaugrana !!

odpadli, to fakt, ale po raz pierwszy od paru lat nie ma wstydu, chociaz tyle

Dembele zmarnował wiele sytuacji ale gdyby go tam nie było to czy do tych sytuacji kiedykolwiek by doszło? Jego aktywność w pobliżu bramki przeciwnika bądź co bądź była imponująca.

Możemy dzisiaj przegrać, nie ważne. Ważne jest to, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów widać u Naszych zaangażowanie, chęć gry, wiarę, intensywność. Na prawdę nie ma wstydu. Z takim nastawieniem możemy powalczyć o Ligę. Brawo brawo brawo!

Taki mecz można przegrać i nie ma wstydu jest walka ambicja

kurwa ten mecz jest do przejscia. 1.4 dogrywka i gramy dalej

Nie można tak było grać na Camp Nou...?!

Patrząc na dzisiajsza gre to jeszcze bardziej szkoda tej porażki 1-4 :/

Zawsze wierzę Ale nie oczekuję dziś zbyt wiele . Jeśli w ogóle wygramy to będzie sukces

@Barca1922 Będzie pewnie rotacja między 433, a 352 w zależości od rozwoju meczu

Gdyby,gdyby... szkoda ze się nie udało, ale cieszy postawa. Niestety po raz kolejny ( nie zmienia tego pojedyncze bramki) Dembele pokazał ze jest po prostu szybki i nic poza tym.

Nie rozumiem tego hejtu na Dembele. Ok nie wykorzystał kilka sytuacji, ale chłop mimo takich zasieków obronnych, potrafił wspaniale odnaleźć się w polu karnym i wypracować wiele groźnych sytuacji. Starał się jak mógł. Każdy kto chodź trochę liznął piłki wie, że czasem "jak nie idzie, to nie idzie"...

@krzysiekgier ja tam bardziej niż brak zaangażowania z ich strony, często widziałem strach żeby Barca nie powtórzyła tego co im już kiedyś zrobiła.

To był dobry mecz. Zabrakło trochę szczęścia. I pierwszego spotkania.

@robertocarlos76 ale glupoty gadasz. Zagrali pieknie. Kompletnie zdominowali.
Zabrakło szczescia i skutecznosci. Gdyby bylo 3-1 lub 2-1 po 1 polowie raczej bylaby remontada

Lenglet niestety wciąż dramatyczny i już chyba brakuje jakichkolwiek argumentów, aby go bronić.
De Jong wzorowy występ, niesamowita harówka
Griezman spieniężyć dopóki cokolwiek warty...

Chciałbym żebyśmy grali tym ustawieniem jak dzisiaj do końca sezonu. Koeman znalazł formacje w której wszystko ma ręce i nogi i z obecnym dobrostanem to wszystko co jest się w stanie wycisnąć. Świetna, klasy światowej pierwsza połowa, najlepsza w całym sezonie.

Ogólnie jestem zadowolony z gry w drugiej połowie mam wrażenie ze brakło już sił i może troszkę motywacji po nie strzelonym karnym nie było takiej intensywności . Co mi się bardzo rzuciło w oczy to Lenglet i Pjanic natychmiast musza zniknąć z tej drużyny mam nadzieje ze Laporta to widzi Grizi dziś się starał ale odnoszę wrażenie ze nie pasuje do tej drużyny wiec również out . Naprawdę szkoda tego karnego bo druga połowa wyglądała by z pewnością zupełnie inaczej no ale cóż.... Visca El Barca !!!

Od dawna nie było takiej walki. Wygląda to coraz lepiej. Tylko nie rozumiem, dlaczego nie można była tak zagrać w pierwszym meczu. Dziękujemy za dziś.

mimo wszystko brawa dla naszego zespołu, robimy co możemy - warto to docenić!

Jak się patrzy na tego Dembele i grizmana to jacy są nieporadni i jeszcze ten tępy wyraz twarzy Dembele to idzie się załamać ..:( do tego ogromna nieskuteczność dzisiaj już dawno z 5 bramek powinniśmy strzelić