Jordi Cruyff: Nie wiem, skąd wzięły się informacje o moim powrocie w tym tygodniu

Julia Cicha

9 marca 2021, 10:30

Cadena SER

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Cruyff skomentował ostatnie wydarzenia w Barcelonie w programie „El Larguero”. Zaprzeczył, jakoby miał dołączyć do klubu już w tym tygodniu, oraz odniósł się do przyszłości Leo Messiego.

Wybory: Najwyższa pora, by klub miał prezydenta, to najlepsza wiadomość. Jego brak w żaden sposób nie pomógł w osiągnięciu spokoju sportowego, którego potrzebują wszystkie drużyny. Bardzo podobało mi się wspólne zdjęcie kandydatów. Nawet dla nich było to coś wyjątkowego.

Stabilizacja: Piłkarze i trener potrzebują spokoju. Kiedy prezentuje się projekty sportowe, pojawiają się nazwiska… Uwaga przesuwa się tam, gdzie nie powinna się znajdować.

Gest Laporty w stronę Johana Cruyffa: Nie wiedziałem, że to zrobi, dowiedziałem się rano. Zaskoczyło mnie to, to raczej miły gest, a nie deklaracja intencji. Wielu członków zarządu znało osobiście mojego ojca. To dla mnie coś pięknego, ale nie wiedziałem o tym.

Cruyffismo: Nie sądzę, by zniknęło, ostatnio wychowankowie pojawiają się w pierwszym zespole, a rezerwy grają przecież w Segunda B. Ważne jest, by Barça starała się dominować w grze i podchodzić do ataku skrzydłami.

Przyszłość Messiego: Nie wiem, jaka będzie. Uważam, że tylko on może na to odpowiedzieć. Widziałem, że pojawił się na wyborach z synem, bardzo świętował też remontadę z Sevillą… To bierze się z wewnątrz. To jednak tylko spekulacje, on ma odpowiedź.

Przyszłość Koemana: Miesiąc temu nikt nie pomyślałby, że Barcelona będzie w takiej sytuacji: w finale Pucharu Króla oraz z szansami na mistrzostwo, choć wydawało się, że liga była już przesądzona.

Powrót do klubu: Nie wiem, skąd pojawiły się informacje, że wracam w tym tygodniu. Przygotowuję jutrzejszy trening w Chinach.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech sie nie spieszy z tym przyjazdem.

Zaraz wyjdzie info, że Haaland w Barcelonie, a Ona sam nic o tym nie będzie wiedział... XD

Ale odpowiedział,że nie wie skąd pojawiły się informację , że wraca w tym tygodniu do Barcelony. Czyli nie zaprzeczył, że wróci do klubu np. w następnym tygodniu.

Sytuacja analogiczna z Xavim, ja nie wiem jak oni w tej Barcelonie funkcjonują xD Ogłaszają publicznie coś czego nie ustalili.