Jordi Alba: Pokazaliśmy, że jesteśmy wspaniałą, zgraną paczką

Łukasz Lewtak

4 marca 2021, 07:00

Marca

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Alba udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów tuż po zakończeniu rewanżowego meczu półfinałowego Pucharu Króla na Camp Nou pomiędzy Barceloną a Sevillą (3:0). Lewy obrońca Blaugrany podkreślił, że drużyna udowodniła, że jest zgraną paczką, i do końca wierzyła w awans.

- W poprzednim meczu pucharowym z Granadą to mój gol doprowadził do dogrywki. Tym razem to Gerard Piqué zdobył bramkę. Pokazaliśmy, że jesteśmy wspaniałą, zgraną paczką w momencie, w którym pojawiają się trudności.

- Wierzyliśmy do samego końca. To dodaje nam niesamowitej mocy pod kątem psychiki. Wystąpimy w finale i trzeba wygrać ten mecz.

- Ronald Koeman zawsze był szczery w stosunku do piłkarzy. Nigdy w niego nie wątpiliśmy. Trener wykonuje tu wspaniałą pracę.

- Jeśli chodzi o rewanż z Paris Saint-Germain, to nasza sytuacja w Lidze Mistrzów jest bardzo skomplikowana, ale wyjdziemy na boisko po to, aby walczyć i rozegrać dobre spotkanie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tym strzałem to większość dziewiątek by zabiło srają#e golemie nad stadionem.

Jaka szkoda że ten jego strzał nożycami nie skończył się bramką . Akcja i finalizacja były zacne :D

Jordi w tym sezonie naprawdę wymiata!

Ej a co Mingueza ma zrobić by nie było karnego skoro chłop w niego specjalnie wbiega. Powienien odskoczyć żeby typ był sam na sam?

Wielka szkoda tej poprzeczki Jordiego, cóż to by był za gol ;)

Bardzo dobry mecz Alby, jakby jeszcze strzelił gola to byłaby piękna wisienka na torcie jego gry.
Odnośnie Koemana - trzeba się z nim zgodzić patrząc się na to co mówi na konferencjach - nie ściemnia i często mówi jak jest bez względu na to czy komuś to się podoba czy nie.

W tym momencie Barcelona jest poza czołówka najlepszych klubów . Cieszą wygrane z Sevilla ale na czołówkę to za mało .

Piękne mecz w wykonaniu Alby, szkoda że nie wpadł ten strzał