Barcelona byłaby liderem tabeli, gdyby wziąć pod uwagę pierwsze połowy meczów

23 lutego 2021, 12:30

48 komentarzy

Barcelona zdobyła do tej pory 47 punktów w 23 meczach, a prowadzące w tabeli Atlético ma 55 „oczek”. Real z jednym meczem na koncie więcej uzbierał 52 punkty. Mundo Deportivo zwraca jednak uwagę, jak wyglądałaby tabela, gdyby wziąć pod uwagę wyniki po pierwszych połowach spotkań.

Co ciekawe, w takim scenariuszu to Katalończycy byliby liderami i mieliby na koncie 43 punkty, o dwa więcej od Atlético i o trzy więcej od Sevilli. Przewaga nad Sevillą wyniosłaby aż osiem punktów. Obecnie Andaluzyjczycy wskoczyli na trzecie miejsce, wyprzedzając właśnie Barçę. Taka symulacja pokazuje, że Barcelona bardzo mało punktów zdobywa po przerwie – obecnie są to zaledwie cztery dodatkowe „oczka”.

Jeśli chodzi o bramki, podopieczni Koemana w pierwszych połowach wypracowali bilans 26-10, a w drugich 24-12. W przypadku Realu jest to 19-9 w pierwszej i 23-10 w drugiej połowie. Najbardziej różnica zauważalna jest w przypadku Atlético (16-7 i 29-9) oraz Sevilli (14-8 i 20-8). W drugich połowach obecny lider tabeli poprawił swój wynik punktowy aż o 14 „oczek”.

Kurde, meczem z Elche popsuliśmy sobie tą ważną statystykę :(

Zarządzanie Barceloną na wzór naszego PiSowskiego rządu, Barto i spółka idą ramię w ramię z VATeuszem i Sasinem.

Propaganda medialna też, jak widać.

Kto od kogo się uczył?

LaKabaret.

Fajnie tak zakłamywać tą tiki-riki-podaj_do_Messiego_i_wejdź_z_piłką_do_bramki-takowską rzeczywistość.
Wszystko spoko, dopóki nie zagramy w LM, z jakimś tam PSG, Bayernem, Liverpoolem czy Romą xD

Ten news można skomentować tylko w jeden sposób: XD

Tytuł półmistrza Hiszpanii jest już nasz!!!

Barcelona byłaby niepokonana gdyby nie grała meczy

W sezonie chyba 2006/07 lub 2007/08 Barca była by mistrzem gdyby mecz kończył się w 89 minucie!!

Dla dobra nas wszystkich nie piszcie takich pierdół. Oczy bola serce płacze od kilku lat. Ten sezon to minimum 10 pkt straconych na własne życzenie i takie artykuły tylko potęgują nerwy.

Statystyki z dvpy, uwielbiam takie a kto jest liderem z LL pod wzgledem ilosci spluniec podczas meczow ?

Gdyby nie to że są grane mecze Barca była by na pierwszym miejscu razem z resztą drużyn .

A ja byłbym królem Hiszpanii gdybym urodził się w Hiszpanii w rodzinie królewskiej ????

Wchodzisz do szatni a tam czeka Koeman który wygląda jak grabarz. Nie dziwię się piłkarzom że w drugich połowach wypadają słabiej

Takie tam gadanie, trzeba wygrywać i być pierwszym w tabeli a nie gdyby to gdyby tamto. Gdyby moja ciocia miała kut.....byłaby moim wujkiem ;)

a ktora byłaby by biorąc pod uwagę 27 i 31 minutę? ;)

Wielu z Was śmieszkuję, że to żaden wyczyn, że śmieszna statystyka, ale pokazuję kilka ważnych aspektów:
- zmiany Koemana i jego brak umiejętności odwracania wyników meczów,
- krótka ławka,
- problemy z przygotowaniem fizycznym,

Formalnie nie mamy złego składu, potrafimy grać w piłkę, ale niestety nie starcza nam sił i pomysłu na cały mecz, często po zmianach Koemana gra siada. Ile to już było meczów, że graliśmy nieźle, nagle zmiany i po Barcy.... Warto nad tym pomyśleć.

Mistrzem 1 połówki byłby Kwaśniewski. Tyle w temacie

Gdybyśmy nie dostali 4 bramek od PSG wygralibyśmy mecz

Gdybym miał jaja pod pachą to miałbym najdłuższego w mieście

Proponuję w obecnym roku przyznać mistrzostwo pięciolecia zamiast sezonu, w tym wypadku Barca będzie obecnie 23 punkty przed Realem :) ta statystyka jest nic nie warta.

Barcelona byłaby liderem, gdyby wygrywała wszystko . Taka moja mała teoria :)

Gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem XDDD

Gdyby nie liczyć meczów przegranych i zremisowanych to też byłby lider!

Co za durny artykuł, ale połowy są dwie. Dajcie jeszcze że gdyby grali od 20 do 25min to barca 60 punktów a Atletico 3

Zaaajebiscie :D

Prawdziwych mężczyzn ocenia się po tym jak kończą a nie zaczynają xD

Nawet taka propaganda „Mundo Deportivo” nie wychodzi. Chyba każdy rozumny kibic futbolu wie, że większość meczów rozstrzyga się w drugiej połowie...

A te barany wrzuciły to jeszcze na okładkę. ;)

Barcelona byłaby.. - ale nie jest przez własną głupotę.

Zapomnieli dodać że w soboty. Jesli liczyć mecze w niedziele to na 4 miejscu.
A noi Messi by mial 100 goli prawą nogą gdy ma buta zasznurowanego tak że uszka są dłuższe niz koncowki sznurówek.

Niestety dla naszych oczu, nerwów i serca mecz trwa więcej niż 45 minut.

Barcelona 2010: Świętuje tryplet i totalną dominację w Europejskiej piłce
Barcelona 2021: Świętuje bycie statystycznie najlepszą drużyną w pierwszej połowie

Szkoda, że nie można zgłaszać takich durnych artykułów ...

Uwaga, to ja mam lepsze - Barcelona wygrała by tryplet, gdyby na koniec każdego meczu miała jednego gola strzelonego więcej niż przeciwnik! Nie do wiary, co?

Jaka śmieszna statystyka. Skoro już redakcja bawi się w takie analizy, to czy moglibyście policzyć jak wyglądałaby tabela biorąc pod uwagę pierwszy kwadrans drugiej połowy?

Tak poważnie, błagam nie róbcie takich rzeczy. Naprawdę nie przystoi. Zaczyna to wyglądać jak fanpage Barcy, na którym jedyne co jest pozytywne to wspomnienia sprzed 5/10/15 lat.