Pjanić: Nie znam dokładnego powodu, dla którego gram rzadko

Maciej Łoś

14 lutego 2021, 20:30

Téléfoot, Marca, AS

136 komentarzy

Fot. Getty Images

Miralem Pjanić udzielił wywiadu dla Téléfoot, w którym wypowiedział się na temat swojej gry w Barcelonie.

- Nie znam dokładnego powodu, dla którego gram rzadko. Cały czas pracuję na swoje szanse. Trzeba respektować decyzje trenera, nawet jeśli czasie się z nimi nie zgadzamy. Chcę zostawić swój ślad w tym klubie.

- Dwumecz z PSG będzie bardzo emocjonujący i trudny dla obydwu drużyn. Dla nas oraz dla fanów Barçy wyeliminowanie tego rywala jest ważne. Kibice klubu z Paryża chcą wygrania Ligi Mistrzów, ponieważ zwycięstwo w Ligue 1 nie jest dla takim wyzwaniem. To samo czułem w Juventusie, niektórym wydawało się, że wygranie mistrzostwa jest proste, ale to nieprawda. Za każdym razem to wyjątkowe uczucie.

- Mimo nieobecności Neymara i Di Maríi, to Kylian Mbappe będzie dla nas wielkim zagrożeniem. Rozwija się bardzo szybko, ale jest jednocześnie jest bardzo dojrzały w swojej grze. To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

- Jeśli Messi chciał odejść w lecie, to widocznie miał swoje powody. Ale teraz koncentruje się na celach drużyny w tym sezonie. Nie jest łatwo przerzucić strony po tym, co się stało, ale wierzę, że mu się to udało. Jest silny i zmotywowany. Powinniśmy cieszyć się jego obecnością i wykorzystać ją do osiągnięcia jak najlepszych wyników we wszystkich rozgrywkach.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Prawda jest taka, że jest słabiutki jak cholera i gra w Barcelonie tylko i wyłącznie z powodu machlojek księgowych Bartka.

Mam nadzieje, że ktoś go kupi latem za jakiekolwiek rozsądne pieniądze.

@cooen posiedzi pewnie do końca kontraktu kto go weźmie.

@maciejsonFCB wiem, że masz rację ale pomarzyć można...
« Powrót do wszystkich komentarzy