Kolejny trudny wyjazd, czyli starcie Real Betis – FC Barcelona z Totolotkiem

Redakcja

7 lutego 2021, 16:31

Brak komentarzy

Mimo czasami dyskusyjnego stylu Barcelona w nowym roku mimo wszystko jest dosyć konsekwentna w swojej grze. Podopieczni Koemana notują obecnie serię pięciu ligowych wygranych z rzędu. Dobra dyspozycja pozwoliła Katalończykom na wyprzedzenie Realu Madryt w tabeli LaLigi (przed tą kolejką). Strata do Atlético jest jednak naprawdę ogromna, na tym etapie rozgrywek Barça musi nie tylko wygrywać wszystkie swoje spotkania, ale także liczyć na potknięcia ekipy z Madrytu. Messi i spółka zmierzą się w niedzielny wieczór z Realem Betis, który po cichu okazuje się jednym z lepszych zespołów LaLigi w 2021 roku. Starcia między obiema ekipami obfitują zawsze w masę bramek oraz zwrotów akcji, warto zatem sprawdzić, jaką ofertę przygotował na ten mecz legalny polski bukmacher Totolotek.

Oko za oko, ząb za ząb

Historia spotkań Barcelony z Realem Betis dosyć jasno wskazuje, że obie drużyny w bezpośrednich starciach nie przebierają w środkach. Rzadko kiedy ich mecze przebiegają wedle spokojnego scenariusza. Betis i Barça zdecydowanie nie są ekipami dbającymi w pierwszej kolejności o zabezpieczenie tyłów. Na przestrzeni ostatnich 10 starć tych drużyn, tylko trzykrotnie dochodziło do sytuacji, w której oba zespoły nie strzeliły gola. Defensywa Katalończyków nie jest w tym sezonie monolitem, jednak jej wyczyny wypadają wręcz rewelacyjnie w porównaniu z tym, co wyprawia regularnie formacja obronna Verdiblancos. Betis w tym sezonie stracił już 34 gole, co stanowi najgorszy wynik w całej stawce (stan przed rozpoczęciem 22. kolejki). Historia bezpośrednich pojedynków oraz styl gry w obecnych rozgrywkach sprawiają, że warto w tym starciu postawić na BTTS (both teams to score).

Real Betis – FC Barcelona: BTTS @1.54 Totolotek

Gole, gole i jeszcze raz gole

Małe przywiązanie do gry defensywnej odzwierciedla nie tylko podana w akapicie wyżej statystyka. Spotkania tych ekip obfitują w astronomiczne jak na standardy dzisiejszej piłki overy bramkowe. W każdym z ostatnich sześciu spotkań Blaugrany z Betisem widzowie byli świadkami minimum 5 goli! Co ciekawe, nawet za kadencji preferującego bardziej konserwatywną grę Ernesto Valverde piłkarze Barcelony wdawali się w pojedynki strzeleckie z zawodnikami z klubu z Andaluzji. Defensywa Blaugrany potrafi być skuteczna, jednak często zdarzają się jej spotkania takie jak to z Granadą w Pucharze Króla (wygrana po dogrywce wynikiem 5:3). Statystycznie rzecz biorąc, prawdopodobieństwo, że w niedzielnym meczu padną minimum 4 bramki, jest całkiem wysokie.

Real Betis – FC Barcelona: over 3.5 gole @2.15 Totolotek

Intensywne drugie połowy

Pierwsze połowy w ostatnich spotkaniach Barcelony nie należą do szczególnie porywających. Co ciekawe jednak, po przerwie dochodzi do tajemniczych przemian, które sprawiają, że drugie odsłony starć podopiecznych Koemana są o wiele ciekawsze. W każdym z poprzednich trzech spotkań Dumy Katalonii padały minimum dwa gole w drugiej połowie. Ciężko de facto znaleźć źródło tego zjawiska, bowiem to nie tylko zawodnicy z Katalonii trafiają do siatki rywali, efektywnie czynią to również ich przeciwnicy. Biorąc powyższe pod uwagę oraz uwzględniając tendencje obu ekip, wydaje się, że scenariusz, w którym w niedzielnym meczu padną dwa gole w drugiej połowie, jest bardzo możliwy.

Real Betis – FC Barcelona: 2. połowa over 1.5 gola @1.61 Totolotek

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się TERAZ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

/ Totolotek to legalny bukmacher. Hazard może uzależniać, a gra u nielegalnych operatorów grozi skutkami prawnymi. Dozwolone od 18 lat /

Poleć artykuł