Julen Guerrero: W Barcelonie zachodzi obecnie wiele zmian, ale drużyna łapie dobry rytm

Łukasz Lewtak

16 stycznia 2021, 13:00

COPE, Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

Były kapitan Athleticu Julen Guerrero był gościem Esports COPE, gdzie wypowiedział się na temat niedzielnego finału Superpucharu Hiszpanii, w którym jego były zespół zmierzy się z Barceloną.

- Wolę, żeby na boisku byli wszyscy dobrzy piłkarze. Na pewno Athletic będzie chciał wygrać finał z Leo Messim na placu gry. Jeśli Messi nie wystąpi, Athletic przygotuje inny plan na to spotkanie.

- Brak Messiego będzie znacznym osłabieniem Barcelony, ponieważ w ostatnich meczach Leo był bardzo zaangażowany w grę i z łatwością i radością znajdował drogę do bramki. Z takim Messim na boisku Athletic miałby większe trudności.

- W Barcelonie zachodzi obecnie wiele zmian, ale drużyna łapie dobry rytm, z mniej lub bardziej stałą wyjściową jedenastką. Widać, że zespół ma jasny pomysł na to, co chce robić, i ma chęci. Na pewno będzie walczyć o tytuł, tak samo jak Athletic.

- Pedri jest nadzwyczajnym piłkarzem. Jego gra cieszy nie tylko kibiców Barcelony, ale nas wszystkich. Mimo że jest młody, a Barça to klub o dużym wymiarze, on bierze na siebie odpowiedzialność, prosi o piłkę. Na pewno Barcelona trafiła w dziesiątkę z jego transferem. Jestem przekonany, że bardzo szybko Luis Enrique postawi na niego w reprezentacji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bardzo trafne, a nawet miłe wypowiedzi jesli chodzi o Pedriego. Oby to był piękny finał i gratulacje dla finalistów.