Griezmann: Uważam, że gramy bardzo dobrze, jesteśmy pewni siebie i musimy to kontynuować

Łukasz Lewtak

9 stycznia 2021, 20:46

BarçaTV+

22 komentarze

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann udzielił wypowiedzi dla Barça TV tuż po zakończeniu meczu Barcelony z Granadą na Nuevo Los Cármenes, wygranego przez podopiecznych Ronalda Koemana aż 4:0. Francuski napastnik strzelił w tym spotkaniu dwa gole i zanotował asystę.

Zaczęliście rok znakomicie. Celem było wygranie pierwszych trzech meczów, wszystkie z nich odbyły się na wyjeździe. Drużyna pokazała swoją najlepszą wersję.

Tak, wiemy, że styczeń jest bardzo ważny w kontekście zyskania pewności siebie i zajmowania wysokich miejsc w tabeli. Jestem bardzo zadowolony z pracy zespołu w obronie i ataku. Teraz strzelamy gole i pracujemy, aby obraz naszej gry był dobry i abyśmy osiągali takie wyniki. 

Czy odnosicie wrażenie, że macie dobrą serię? I również odrobinę szczęścia, które czasami jest potrzebne, aby zdobywać trofea.

W futbolu są serie. Czasami piłka wpada napastnikowi do bramki, czasami nic się nie udaje. To spotkało mnie wcześniej, ale trzeba codziennie pracować i pokazać dobrą dyspozycję na boisku, kiedy przyjdzie nasza kolej, tak jak zrobił to Samuel Umtiti czy Ousmane Dembélé, który wrócił po kontuzji. Uważam, że gramy bardzo dobrze, jesteśmy pewni siebie i musimy to kontynuować.

Widać było, że dobrze czułeś się na boisku.

Tak, cieszę się zaufaniem trenera i kolegów, muszę pokazywać odpowiednią dyspozycję i robić to, o co mnie proszą.

Komu dedykowałeś drugiego gola?

Córce, jak zawsze. I także synkowi.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dobry mecz ale i tak nie darze gościa sympatią, te jego cieszynki ... aż mi się nóż w kieszeni otwiera :)

Nie jestem fanem Griezmanna od samego początku, ale dziś to był jego mecz. Szkoda, że tyle trzeba było czekać, bo kosztował furę kasy i cały czas tak powinien grać. Oby mu się spodobało takie granie w kolejnych meczach.

Brawo Griezmann! Maruderzy i tak będą pitolić swoje, ale przynajmniej dziś im zamknąłeś usta.

Z ogórkami dziś pograli i znowu zachwyt..

Nastrzelał ogórkom, zobaczymy czy znowu zniknie na 10 meczy.

Najlepszy mecz w tym sezonie w jego wykonaniu. Mecz pokazał też ile zyskuje ten zawodnik jeśli gramy z użyciem skrzydeł a on nie jest tym skrzydłem. Dla mnie MVP meczu, a w obronie też się ładnie nawalczył.
konto usunięte

Szkoda że nie dostał MVP bo powinien :)

Griezmann odzyskaj taką efektywność grania jaką miałeś dziś. Oby więcej takiego Griezu.

Oby częściej taka gra z jego strony. Dziś zdecydowany MVP.