Coutinho: Staram się dawać z siebie maksimum i wrócić na swój najlepszy poziom

Łukasz Lewtak

29 listopada 2020, 16:47

Barça TV, Marca, Barça Universal

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Strzelec jednej z bramek w meczu Barcelony z Osasuną Philippe Coutinho udzielił wypowiedzi dla mediów po zakończeniu spotkania. Brazylijczyk podkreślił, że drużyna gospodarzy rozegrała dziś dobre zawody.

Jak ocenisz dzisiejszy mecz?: Pracujemy, staramy się jak najbardziej cieszyć się grą. To był dobry mecz nas wszystkich. W drugiej połowie było spokojniej, ponieważ sobie to wypracowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zasłużyliśmy na wygraną. 

A jak ty się czujesz po tym meczu?: Kiedy ktoś jest kontuzjowany, później trochę kosztuje go powrót na boisko. Ja staram się dawać z siebie maksimum i wrócić na swój najlepszy poziom, aby pomagać drużynie.

W tym tygodniu zmarł Diego Maradona...: Straciliśmy światowego idola. Futbol i wszyscy, którzy go podziwiali, będą za nim tęsknić. Jego odejście wywołało wielkie emocje.

Walka o tytuł w LaLidze trwa...: Musimy myśleć o każdym kolejnym meczu. Sezon jest długi i do jego zakończenia nadal pozostało wiele czasu. Cały czas gramy najlepiej, jak potrafimy. Musimy walczyć jak zwykle. Nadal jesteśmy daleko od pierwszego miejsca w tabeli, ale wrócimy.

To jest dla was wielki tydzień...: Tak, ale trzeba iść do przodu. Wszystkie mecze są ważne, teraz czas na Ligę Mistrzów. Wywalczyliśmy już awans, ale trzeba podtrzymać dobrą passę. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Dla. Mnie Coutinho niepotrzebny w kadrze...

Dobry mecz Cou, ladnie podawal i wystawial, powinien strzelic 1-0 ale nie wyszlo. Pomimo to juz w polowie komentatorzy jechali po nim ze nie wzpolpracowal z Alba.

Dobry mecz w wykonaniu Brazylijczyka, jedynie ta nietrafiona bramka pozostawia pewien niesmak. Tak czy siak, Coutinho daje bardzo dużo w środku pola i napędza akcje. Do tego dobry strzał z dystansu, czekam na jego bramkę ;)

Dobrze grał ale zepsute sytuacje chyba mu się przyśnią w nocy

Wg mnie dzisiaj Cou zagrał lepiej niż w Kijowi (oba dobrze, ale dzisiaj lepiej) - jest tendencja wzrostowa - na to liczyłem bo obawiałem się powtórek z przeszłości, a jest dobrze.

Staraj sie Cou do tego najlepszego poziomu to brakuje Ci jeszcze baaaaaaaaardzo duzo
konto usunięte

Niezły mecz Cou mimo zepsutych 100%