Éric Olhats: Antoine Griezmann nigdy nie opowiadał mi o swoich relacjach z Leo Messim

Julia Cicha

21 listopada 2020, 15:49

Marca

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Koeman mocno skrytykował na wczorajszej konferencji prasowej dziennikarzy szukających sensacji i dopatrujących się problemów między Griezmannem a Messim. Było to wynikiem wypowiedzi kilku osób związanych z Francuzem, m.in. Érica Olhatsa, który teraz opublikował list otwarty, tłumacząc całą sytuację i przepraszając wszystkich.

Do wszystkich:

Wobec różnych komentarzy w związku z domniemanymi różnicami między Leo Messim i Antoine’em Griezmannem oraz późniejszymi deklaracjami Ronalda Koemana, chcę za pośrednictwem tego listu na łamach Marki wyjaśnić kilka spraw. Dzięki niemu mam zamiar zakończyć ten temat.

Przede wszystkim chcę jasno powiedzieć, że Antoine Griezmann NIGDY nie poinformował mnie o tym temacie. Moje komentarze dla France Football wzięły się z sytuacji komentowanej przez wiele mediów w poprzednim sezonie. Moje komentarze są subiektywne, mogę się również mylić. Tylko ja jestem za nie odpowiedzialny.

Chcę też podkreślić, że nie zgadzam się z komentarzami wujka Griezmanna o domniemanych nieporozumieniach Antoine’a z Messim. Od bardzo dawna, dokładniej od trzech lat, nie utrzymuję relacji z Antoine’em i nie jestem częścią, jak mówi prasa, bliskiego otoczenia jego rodziny.

Wobec słów trenera Koemana, który określił te komentarze jako bzdury, uznaję, że broni on instytucji i piłkarzy, ale nie ma racji w dwóch sprawach. Jedną z nich jest mówienie o byciu klientem w odniesieniu do moich relacji z Griezmannem. Nigdy nie podpisałem z nim kontraktu. Nie byłem jego agentem, byłem jego doradcą, ale rozumiem, że daje mi to uprawnienia do wyrażania mojej opinii bez proszenia o pozwolenie.

Koeman powiedział też, że nie widział żadnych problemów między tymi piłkarzami, od kiedy jest w klubie. Większość tych problemów wydarzyła się w poprzednim sezonie, kiedy nie był on trenerem drużyny. Zdaję sobie sprawę, że ofiarą całej tej sytuacji jest Antoine Griezmann, i naprawdę tego żałuję i przepraszam. To mój ostatni komentarz na ten temat.

Życzę wam dobrego sezonu!

Z szacunkiem dla FC Barcelony

Éric Olhats

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ile lat jeszcze w tym klubie będzie się zatrudniać wuefistów jako trenerów.

Nie wiem jak wy ale uważam i mam nadzieję że od wywiadu Koemana coś pękło i zarówno trener jak i pracownicy klubu musieli się wziąć za ochronę naszych piłkarzy. Widać różnicę nawet na płaszczyźnie social media.
Do tej pory dziadki, dalekie rodziny, otoczenia, agenci, doradcy i inni dobrzy wujkowie mogli opowiadać co chcą a piłkarze czy trenerzy byli zajeżdżani/zaszczuwani głupimi pytaniami i komentarzami, a w mediach społecznościowych aż huczało hejtem. Miejmy nadzieję że zaczniemy walczyć z takimi hienami i nasz trener dał temu początek. Mam też nadzieję że nie będziemy musieli już czytać takich oświadczeń każdego śmiecia co robi to dla pieniędzy lub poklasku.

"Przepraszam za wcześniejsze słowa o Messim, to była moja subiektywna opinia, ale Koeman nie wie co gada, bo go nie było, jak Messi prześladował Griezmanna. Narka". Co to za intelektualista?

Sorry, że gadałem głupoty ale skąd mogłem wiedzieć, że media kłamią?

Jak można być takim dzbanem. Dalej nie umiem tego pojąć xD