#wOlepomagać – akcja charytatywna ¡Olé! Magazynu

¡Olé! Magazyn

29 października 2020, 17:45

6 komentarzy

¡Olé! Magazyn na przestrzeni lat wyrobił sobie na rynku medialnym markę rzetelnego i profesjonalego portalu, nie tylko dla fanów hiszpańskiego futbolu. Na stronie internetowej regularnie pojawiają się najnowsze informacje ze świata Primera División, znakomite reportaże, ekskluzywne wywiady, a ich Przewodniki Kibica La Liga od zawsze cieszyły się uwagą i uznaniem licznego grona odbiorców. W tym roku ¡Olé! Magazyn organizuje niezwykłą akcję charytatywną, w której Ty również możesz mieć swój udział. Wesprzyj dowolną akcję charytatywną  i ciesz się lekturą Przewodnika La Liga 2020/21.

Czas pandemii to okres niepewności i strachu. Wiele osób znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji materialnej, niektórzy z dnia na dzień stracili swoich najbliższych, a naszego wsparcia potrzebuje w tym czasie też wielu cierpiących, chorych czy głodujących. To właśnie dlatego ruszyliśmy z akcją charytatywną #wOlepomagać.

Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe, cyfrowe wydanie naszego Przewodnika La Liga, w którego powstanie zaangażowali się nasi byli i obecni redaktorzy (w tym Magdalena Rudnicka, redaktor FCBarca.com), a także piłkarscy eksperci z Polski i Półwyspu Iberyjskiego. Dbając o aktualność danych i statystyk, publikujemy go po zamknięciu okna transferowego.

Pozycja na sezon 2020/21 już na Was czeka. Wystarczy tylko dokonać wpłaty dowolnej kwoty na wybrany przez siebie cel charytatywny, następnie pokazać nam dowód wpłaty w wiadomości prywatnej na Twitterze lub Facebooku, a najnowszy numer zostanie przesłany darczyńcy w wersji elektronicznej. Zachęcamy też gorąco do dzielenia się udziałem w akcji  poprzez wrzucenie na social media zdjęcia z hasztagiem #wOlepomagać.

Teraz wszystko zależy od Ciebie. Pomóż nam dać wsparcie potrzebującym. Szczerze wierzymy w to, że dobro wraca, i bardzo dziękujemy za każdą pomoc.

Ze sportowym pozdrowieniem i życzeniami zdrowia,

Redakcja ¡Olé! Magazynu

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bardzo lubiłem w formie papierowej.

Ja mam i polecam :)

Wątpię, że ktokolwiek to czyta... A potencjał mieli.