Barcelona - Villarreal: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Błażej Gwozdowski

27 września 2020, 23:12

198 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

4:0

Herb FC Barcelona

Villarreal CF

VIL

  • Anssumane Fati 15', 19'
  • Lionel Messi 35' (k.)
  • Pau Torres 45' (sam.)

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Villarrealem zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Ansu Fati

Tym razem nie było trudno znaleźć najjaśniejszy punkt dzisiejszego spotkania, choć pozytywów nie brakowało. Barcelona od początku grała bardziej wertykalnie, wykorzystując lewe skrzydło, na którym koncert rozgrywali Alba i Ansu Fati. Pierwszy wielokrotnie wychodził na pozycję i rozciągał grę zespołu, a drugi zapisał na swoim koncie dublet. Młody skrzydłowy wywalczył jeszcze rzut karny, który na trzecią bramkę zamienił Leo Messi. Wciąż trudno uwierzyć, że ma zaledwie 17 lat.

Najgorsze: prawa strona

Nie było wielkim zaskoczeniem, że w ustawieniu z Griezmannem i Roberto na prawej stronie trudno będzie przeprowadzać tym korytarzem akcje ofensywne. Co prawda Sergi zagrał solidnie w defensywie i posłał nawet dwa podania kluczowe, jednak dysproporcja w atakach skrzydłami była kolosalna. Nic dziwnego, że Koeman szuka bardziej ofensywnej opcji na prawą obronę.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A czemu nikt nie pochwali kapitalnego występu Neto ? Bronił wszystko :->

@m4ti220 dla mnie Brazylijczyk elektryczny, niepewny, taki "na pograniczu" w swoich decyzjach, mało łapie. Tym razem wyszło, ale brak komunikacji z obrońcami i panika widoczne.

@AxelF inny mecz widzielismy w takim razie...
« Powrót do wszystkich komentarzy