Marca: Ronald Koeman jest niezadowolony z niektórych działań zarządu

Julia Cicha

24 września 2020, 19:00

Marca

83 komentarze

Fot. Getty Images

Sytuacja w FC Barcelonie od tygodni jest niepewna i napięta. Dziennik Marca informuje dziś, że uwagi do działania klubu zaczął mieć już nawet Ronald Koeman, który pracuje w nim dopiero od miesiąca.

Barça potrzebuje stabilizacji po klęsce z Bayernem 2:8. W klubie rozpętała się burza, w której centrum znalazł się ostatnio Luis Suárez. Barcelona najpierw wypychała napastnika, a następnie nie chciała dać mu odejść do Atlético, co spotkało się z niezrozumieniem fanów. Wątpliwości dopadły także Ronalda Koemana. Marca podaje, że trener przekazał swoim bliskim współpracownikom, że nie rozumie niektórych działań. Zaczął pracę z wielką radością, ale w ostatnim czasie zarząd kilkukrotnie stawiał go w niewygodnej sytuacji wobec piłkarzy.

Szkoleniowiec zgodził się osobiście przekazywać zawodnikom decyzje sportowe, mimo że niektórych z nich nie podejmował sam. Teraz martwi się, w jaki sposób wpłynie to na graczy, z którymi będzie pracował. Sposób działania prezydenta i zarządu osłabił pozycję Koemana. Na dzisiejszej pożegnalnej konferencji prasowej Luisa Suáreza padło nawet pytanie, czy to trener z niego zrezygnował, czy może klub. Holender będzie musiał teraz poradzić sobie z tą niewygodną sytuacją. Publicznie przesyła optymistyczne wiadomości, ale prywatnie zaczął zauważać rzeczy, które mu się nie podobają.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ronald, witamy w FC Barcelona!, ciekawe czy prędzej osiwiejesz jak LE czy wyłysiejesz jak Pep. Setien się zabezpieczył, osiwiał zanim tutaj przyszedł.

@forest hahaha idealnie w punkt hahahah on już łysieje chyba to zaraz będzie Pep xd

@forest Valverde osiwiał i zgargamelał xD
« Powrót do wszystkich komentarzy