Media: Ronald Koeman wyjawia swoje plany kolejnym piłkarzom Barcelony

Julia Cicha

24 sierpnia 2020, 17:30

Marca, AS, MD, Sport

156 komentarzy

Fot. Getty Images

Po informacjach na temat przyszłości Luisa Suáreza hiszpańskie media publikują najnowsze doniesienia o planach Ronalda Koemana wobec kolejnych piłkarzy Barcelony. Klub opuszczą prawdopodobnie Arturo Vidal, Ivan Rakitić i Samuel Umtiti.

Trener skontaktował się już ponoć z Vidalem i przekazał mu, że powinien poszukać sobie nowego klubu. W kolejnych godzinach zadzwoni również do innych piłkarzy, by porozmawiać z nimi o swoich planach. Zdaniem ASa rozmawiał już nawet z Ivanem Rakiticiem i Samuelem Umtitim i również przekazał im, że nie mieszczą się w jego planach na kolejną kampanię.

Według L’Esportiu zawodnikiem, który zostanie w Barcelonie, jest natomiast Sergio Busquets. Jego sytuacja była podobna do tej Jordiego Alby: ich kontrakty sprawiają, że trudno byłoby ich sprzedać. Koeman miał przekazać im, że mają dać z siebie wszystko i poprawić to, co pokazali w tym sezonie. Busquets musi zaakceptować, że nie ma już pewnego miejsca w wyjściowym składzie.

Kilku graczy wciąż nie może być pewnych planów trenera. Mowa o np. o Sergim Roberto i Gerardzie Piqué. Nikt jeszcze się z nimi nie skontaktował, ale Koeman nie miałby ponoć nic przeciwko ich pozostaniu na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Busquetsa powinni sprzedać już 2 sezony temu
konto usunięte

@preemo
Albo i nawet 3 wtedy poszedlby za 80 mln :)
« Powrót do wszystkich komentarzy