Sport: W poniedziałek prawnicy Arthura rozpoczną rozmowy z Barceloną

Julia Cicha

1 sierpnia 2020, 14:30

Sport

35 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziennik Sport informuje, że relacje Arthura z Barceloną wchodzą w kolejną fazę. Brazylijczyk pozostaje w ojczyźnie i odmawia powrotu do Hiszpanii, a jego przedstawiciele mają rozmawiać z klubem.

Barça nie rozumie postawy pomocnika i wszczęła przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne, które może doprowadzić do najwyższej sankcji ekonomicznej w historii klubu. Zdaniem dziennika w przyszłym tygodniu prawnicy Arthura rozpoczną rozmowy z Barceloną, by przedstawić swoje zastrzeżenia ws. postępowania. Klub przeanalizuje je i podejmie ostateczną decyzję co do przyszłości piłkarza.

Barcelona jest bardzo niezadowolona z postawy Arthura i uważa, że dzięki dialogowi można było dojść do porozumienia lub przynajmniej tego spróbować. Teraz nie ma zamiaru ustępować. Tymczasem Sport dodaje, że Brazylijczyk nie chce wracać mimo telefonów z Camp Nou. W przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten spór.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

a taki miał być dobry, brazylijski, kariery w Barcelonie nie odniósł, czyli tak jak sądziłem jeszcze przed jego transferem. Tak sie kończą wynalazki za małe pieniądze - rzadko sie sprawdzają, ile już takich było? Nie zlicze nawet. Scouting w tym klubie zszedł na psy, czyli jest wizytówką całego zarządu. Wszyscy na wybory!

Powodzenia w Juve
konto usunięte

lepiej dać szansę innym.

ma prawo odmówić gry, mógł zrobić to polubownie. Ale z racji takiego wytransferowania z klubu na sile, to i on obrał identyczna drogę jak klub.

A kary finansowe dla milionerów to śmiech na sali. A co oni mu dadza kart 500 000 euro? 1mln? za podpisanie kontraktu z juve pewnie dostał około 10mln premii

Kara się należy i to konkretna,cokolwiek się stało ,ma ważny kontrakt i nie ma nic do gadania ,sam go podpisywał.

Mam nadzieję, że dostanie najwyższą możliwą karę za to zachowanie...

Nowy Xavi mu za mocno w beret weszło.

Stać go by nie wracać też bym miał wywalone po takim potraktowaniu !

"Més que un club (Więcej niż klub) – motto katalońskiego klubu FC Barcelona"
Kłopot w tym że "więcej niż klub" potrzebował kasy by jego kreatywna księgowość się zgadzała.
Padło na Artura, dostał kopniaka w cztery litery.
Czy tak robi "więcej niż klub"? Chyba bardziej jednak od "więcej" liczy się dziś kasa.
Więc kibicuję Arturowi, chłopak sobie odpoczywa a prawnicy niech się chandryczą.


Artur trzymam kciuki za Ciebie.
To Barcelona nie pirwszy raz zachowala sie fatalnie.
Nowy zarzad napewno nie bedzie tak zagrywal jak Bartek.
Wstyd dla klubu !!!

A co tu negocjować. Nie wypłacać siana, oraz wyliczyć karę zgodna z umową i adios. On się nawet nie zastanawiał nad swoimi wypadami i chorobami z tym związanymi.

Cholibka, myślałem że Dembele był niedojrzały, ale jak czytam co robi Arthur to Francuz jest przy nim aniołkiem, który notabene dał dużo więcej temu klubowi mimo, że zagrał w prawie 20 meczach mniej :/

Oczywiste, że przegra. Jego kontrakt wciąż działa i nie ma nic do gadania. Trochę dziwnie to rozegrał., trzeba było pokazać klasę i umiejętności by Bartomeu skoczył gul.

Sądzę żeby miał jakieś szanse na wygranie.

Jaki ten gość jest niedojrzały..