FC Barcelona oficjalnie zaprezentowała drugi zestaw strojów na sezon 2020/2021

Dariusz Maruszczak

31 lipca 2020, 09:45

FCBarcelona.cat

68 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona oficjalnie zaprezentowała dziś nowe koszulki na sezon 2020/2021. Dominującą barwą drugiego zestawu trykotów jest czerń.

Hasło promujące nowe stroje to „barwy pochodzą z wnętrza”. Sugeruje się w ten sposób, że serca culés są w kolorach Blaugrany, niezależnie od tego, co widać na zewnątrz. Koszulki są w odcieniu czarnym ze złotymi elementami, które widnieją na kołnierzykach i rękawkach. Ponadto od strony karku znajduje się flaga Katalonii. W kolorze złotym są też haftowany herb oraz logo sponsorów. Spodenki są w pełni czarne, podobnie jak getry, a oba te elementy są uzupełnione jedynie o znaczek Nike oraz herb i napis Barça. Koszulki nawiązują do rozgrywek 2011/2012, gdy drugi zestaw również opierał się na czerni. Podobny był także trzeci komplet trykotów w kampanii 2013/2014.

Koszulki są już dostępne w sprzedaży w oficjalnych sklepach klubu lub na stronie internetowej Barcelony. Ich ilość jest jednak ograniczona. Od 6 sierpnia stroje będą dostępne również w innych punktach sprzedaży. Do dyspozycji będą zarówno modele męskie, żeńskie, jak i dziecięce. Na koszulkach drużyny Quique Setiena widnieje logo Rakutenu, a w przypadku zespołu kobiet ich sponsora firmy Stanley.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A wie ktoś jaki kolor czcionki na plecach?

@bagien87 też złote :))

@Adrian_Borowiec jesteś pewien?

@bagien87 Tak są złote.
Wejdz na stronę nike i wybierz zawodnika i będzie pokazane jakie są:)
« Powrót do wszystkich komentarzy