Mundo Deportivo: Niepewna przyszłość Rafinhi w Celcie Vigo

Maciej Łoś

26 lipca 2020, 18:00

Mundo Deportivo, Faro de Vigo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Celta Vigo chciałaby przedłużyć wypożyczenie Rafinhi. Sam zawodnik nie jest jednak w tym momencie przekonany do gry w tym klubie w przyszłym sezonie.

Kontrakt Rafinhi z Barceloną wygasa wraz z końcem sezonu 2020/2021. Obecnie Brazylijczyk jest wypożyczony do Celty Vigo. Klub z Galicji jest zainteresowany przedłużeniem pobytu pomocnika na stadionie Balaídos, jednak jak podaje Mundo Deportivo, w tej sprawie panuje pesymizm.

Problemem nie są kwestie finansowe, a podejście zawodnika do ewentualnego przedłużenia pobytu w Celcie. W tej kwestii wypowiedział się prezes klubu z Galicji Carlos Mouriño: "Rafinha jest szczęśliwy w Vigo, ale w tym sezonie wiele wycierpiał. Gdyby sprawy potoczyły się inaczej, być może pozytywniej patrzyłby na pewne sprawy nawet po przyjściu rok temu. Trzeba trochę poczekać, zobaczymy, co się stanie".

Biznesmen skomentował również sytuację innego zawodnika, który występował wcześnie w Barcelonie: Jeisona Murillo. Także jego przyszłość jest niepewna, ponieważ Kolumbijczyk nie jest zainteresowany powrotem do Sampdorii, która zobligowała się do wykupienia go z Valencii za 13 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zwykły przeciętniak który w środku pola Barcelony rozegrał przez całą karierę jeden dobry mecz. Jeśli wyglądał (bardzo) dobrze to jedynie na skrzydłach. A raczej szkoda wystawiać szklanego 27 latka kosztem Ansu czy Trincao. Nie ma dla niego miejsca w kadrze, sprzedać, zapomnieć.

To jest zawodnik którego piłkarsko bym chciał bardzo żeby został ale patrząc ile czasu u nas leczył kontuzje to sam nie wiem czy powinien zostać czy odejść. Najgłupsze co będzie jak go wypozyczymy i nic nie zarobimy i odejdzie za darmo. Sprzedać go teraz albo ostatnia szansa u nas

Dać mu przyzwoity kontrakt i dobre miejsce na ławce. Myślę, że dałby dużo więcej, niż jakieś super-transfery w stylu Duńczyka czy Bośniaka.

On powinien grać u nas. Nigdy nie rozumiem tych kolejnych wypożyczeń Rafinhi. Strasznie niedoceniany, wystarczyłoby żeby on wrócił i nie trzeba ściągać żadnego Bośniaka.

Oprócz tego, ze jest szklany, to jest świetnym zawodnikiem i moglby grać w przyszłym sezonie u nas.