Mundo Deportivo: Niepewna przyszłość Rafinhi w Celcie Vigo

Maciej Łoś

26 lipca 2020, 18:00

Mundo Deportivo, Faro de Vigo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Celta Vigo chciałaby przedłużyć wypożyczenie Rafinhi. Sam zawodnik nie jest jednak w tym momencie przekonany do gry w tym klubie w przyszłym sezonie.

Kontrakt Rafinhi z Barceloną wygasa wraz z końcem sezonu 2020/2021. Obecnie Brazylijczyk jest wypożyczony do Celty Vigo. Klub z Galicji jest zainteresowany przedłużeniem pobytu pomocnika na stadionie Balaídos, jednak jak podaje Mundo Deportivo, w tej sprawie panuje pesymizm.

Problemem nie są kwestie finansowe, a podejście zawodnika do ewentualnego przedłużenia pobytu w Celcie. W tej kwestii wypowiedział się prezes klubu z Galicji Carlos Mouriño: "Rafinha jest szczęśliwy w Vigo, ale w tym sezonie wiele wycierpiał. Gdyby sprawy potoczyły się inaczej, być może pozytywniej patrzyłby na pewne sprawy nawet po przyjściu rok temu. Trzeba trochę poczekać, zobaczymy, co się stanie".

Biznesmen skomentował również sytuację innego zawodnika, który występował wcześnie w Barcelonie: Jeisona Murillo. Także jego przyszłość jest niepewna, ponieważ Kolumbijczyk nie jest zainteresowany powrotem do Sampdorii, która zobligowała się do wykupienia go z Valencii za 13 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dać mu przyzwoity kontrakt i dobre miejsce na ławce. Myślę, że dałby dużo więcej, niż jakieś super-transfery w stylu Duńczyka czy Bośniaka.

@Kettger Pjanic mam nadzieje zaskoczy nie jednego na tej stronie bo to zawodnik najwyzszej klasy ale co do Rafinhi sie zgadzam. Rowniez zostawilbym go jesli chcialby byc zawodnikiem do rotacji
« Powrót do wszystkich komentarzy