Rakuten zamierza ozdobić fasadę Camp Nou zdjęciami 46 tysięcy kibiców Barcelony

Dariusz Maruszczak

21 lipca 2020, 13:30

Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

Główny sponsor FC Barcelony Rakuten ogłosił dziś, że zamierza we współpracy z Blaugraną umieścić na fasadzie Camp Nou mozaikę ze zdjęciami 46 tysięcy kibiców katalońskiego klubu.

Fotografie sympatyków Barçy mają zostać umieszczone na wizerunkach pięciu wybranych piłkarzy Dumy Katalonii. Japońska firma chce w ten sposób podziękować kibicom za wspieranie Barcelony w trudnym czasie pandemii, gdy nie można było pojawić się na stadionie, a także umożliwić fanom połączenie się z klubem w wyjątkowych okolicznościach, stając się częścią Camp Nou. Od dziś do 11 sierpnia (lub do otrzymania 46 tysięcy zgłoszeń) będzie można wysyłać swoje zdjęcia związane z kibicowaniem Barcelonie na specjalnie stworzoną w tym celu stronę internetową. Warunkiem jest jednak rejestracja w systemie Rakutenu. Firma zastrzega sobie prawo zmiany projektu bez konieczności powiadamiania jego uczestników.

Rakuten ma również uruchomić specjalną aplikację, która pozwoli odwiedzającym Camp Nou znaleźć swoje zdjęcie na mozaice. Podkreśla się jednak, że dostęp na obiekt podlega obecnie lokalnym przepisom związanym z pandemią koronawirusa. Fotografie będą również dostępne w wersji cyfrowej dla tych, którzy nie mogą odwiedzić Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej jedno wielkie zdjęcie największego przeciwnika FC Barcelony Bartomeu