Jagoba Arrasate: Każde zdobyte przez nas punkty będą niespodzianką

Julia Cicha

15 lipca 2020, 20:23

Marca

2 komentarze

Fot. Getty Images

Trener Osasuny Jagoba Arrasate nie wierzy zbytnio w możliwość urwania punktów Barcelonie, choć przyznaje, że jego zespół zamierza powalczyć na Camp Nou.

- Bardzo trudno jest cieszyć się grą na Camp Nou, bo Barcelona potrafi podporządkować sobie rywala. Każde punkty będą niespodzianką. Chcemy rywalizować i być blisko odniesienia dobrego wyniku. To prawda, że Barcelona ma małe szanse na mistrzostwo, ale będzie chciała je wykorzystać. Z pewnością celem będzie szybkie wyjście na prowadzenie i wywarcie presji na Realu. Oczekuję, że zagra jak najlepsza drużyna LaLigi u siebie.

- Nie chcieliśmy ryzykować z kontuzjowanymi piłkarzami, bo mamy więcej do stracenia niż do zyskania. Wiemy, że za miesiąc wracamy, więc nie ma sensu ryzykować.

- Niezależnie od tego, co wydarzy się w ostatnich dwóch kolejkach, nasz sezon będzie bardzo dobry. Zobaczymy, czy uda nam się dobrnąć do 50 punktów. To byłoby świadectwo z paskiem. Kończą nam się siły, ale mamy w sobie radość, by jak najlepiej skończyć sezon.

- Historycznie Osasuna dobrze spisywała się przeciwko czołówce tabeli i miała problemy z zespołami z dołu. My przegraliśmy tylko z Betisem, jeśli weźmiemy pod uwagę drużyny, które są za nami. Wolę taki wariant, ponieważ to nasi bezpośredni rywale.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To prawda, Barca powinna spokojnie to wygrać.

Sypie nam się trochę ta twierdza. Ciekawe czy to przez brak kibiców.