Toni Freixa: Pojawiają się okoliczności wskazujące na to, że sędziowie wspierają Real

Julia Cicha

14 lipca 2020, 17:00

Marca

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Były członek zarządu FC Barcelony Toni Freixa był gościem programu „A diaro” w Radio Marca. Opowiedział tam nieco o wydarzeniach dotyczących klubu.

Opinie: Współpracuję z kolegami z radio COPE. Jestem pasjonatem piłki nożnej i Barcelony. Wszystko, co piszę i mówię, pochodzi z serca. Być może powinienem to jakoś cenzurować, ale jestem spontaniczny.

Sędziowie i Real: Pojawiają się okoliczności wskazujące na to, że sędziowie wspierają Real. W tym kraju składa się pozwy z byle jakiego powodu, wg mnie to, co dzieje się z systemem VAR po wznowieniu rozgrywek, jest warte przeanalizowania. Wszyscy to widzą, nie tylko kibice Barcelony. Wszystkie wątpliwe decyzje zawsze padały w jedną stronę. Nigdy wcześniej tego nie widziałem.

Szacunek: Nie mam w zwyczaju pisać na Twitterze o Realu, jeśli nie ma to bezpośredniego wpływu na Barçę. Mam dobrych przyjaciół kibicujących Realowi i nie mam z tym żadnego problemu. Na pewno nie brakuje mi szacunku.

Styl: Barcelona nigdy nie wygrała Ligi Mistrzów bez zdobycia wcześniej mistrzostwa Hiszpanii. Wciąż trwa debata na temat jej stylu. Powiedziałbym, że nie jest tak źle, mimo że opisuje się to jak apokalipsę. To prawda, że kończy się cykl sukcesów, który długo trwał i trzeba planować przyszłość.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Doskonałe zdjęcie jako ilustracja do artykułu.
Doskonałe bo ciężko znaleźć inne na którym Pique nie kwituje decyzji tego człowieka udającego że jest sędzią albo ironicznym uśmiechem albo całą inną kanonadą min.

Lahoz na zdjęciu to tylko zbieg okoliczności. :D

"Pique obiecuje, że jeszcze tylko dwa karne im damy, a w następnym sezonie sędziujemy pod was".

Myślę jednak, że to beznadziejna gra Barcelony spowodowała przede wszystkim odskok Realu. Dopiero potem można rozmawiać o sędziach.
każdy to widzi... po wznowieniu rozgrywek to nie Real odskoczył na 4pkt Barcelonie tylko decyzje arbitrów.