Sergio Busquets: Będzie trudno, by Real stracił punkty, ale powalczymy

1 lipca 2020, 00:22

Marca/AS

14 komentarzy

Sergio Busquets skomentował remis z Atlético, który prawdopodobnie pozbawia Barcelonę szans na mistrzostwo Hiszpanii.

Jakie są twoje wrażenia?

W kontekście walki o mistrzostwo oddanie dwóch punktów jest trudne, ale będziemy walczyć aż do końca. Spróbujemy.

Jesteście zadowoleni z gry?

Dwa rzuty karne nam zaszkodziły. Jeśli straci się dwa gole, trzeba bardzo walczyć. Szkoda.

Jak oceniasz te karne?

Trudno to zobaczyć na żywo. Oczekujemy, że VAR będzie działał na korzyść. Nie mogę tego oceniać.

Zbyt wiele potknięć: Przed przerwą w rozgrywkach sytuacja była sprzyjająca. W jednych meczach graliśmy lepiej, w innych gorzej. Dzisiaj nie udało się zdobyć trzech punktów. Trudno będzie, by Real stracił jakieś punkty, bo jest w dobrej formie.

ze co oni niby zrobia????? dobreeeee

Ciekawe podejście, parafrazując " dopóki nie stracisz dwóch goli, nie trzeba jeszcze bardzo walczyć"

wy juz od meczu z roma nie walczycie.

Powalczymy, spróbujemy, jak wyjdzie to wyjdzie, to jest profesjonal podejście.

Wciąż walczycie! Panowie, dzieki za walkę, jesteście wielcy. To Barcelona ona się nigdy nie poddaje!

yhym, tak, powalczymy, coś tam pogramy, może uda się wygrać jakiś mecz, a może Real coś tam straci, dopóki piłka w grze...Visca el Barca! Nom i to by było na tyle, jeżeli chodzi o mental tej drużyny i ich "liderów".

I tak po każdym meczu, ''powalczymy'', ''nie poddamy się'', a potem przychodzi kolejny mecz, zaangażowania starcza na 20-30 minut a dalej to już stójka. Tyle warte są te wypowiedzi liderów zespołu.

Wyciągniemy wnioski, poprawimy błędy i póki jest matematyczna szansa to będziemy walczyć. Tej bajki słucham od dawna, więc wolę 'Bajki z mchu i paproci' albo Bajkę o Elfie Trzęsiportku.

"jeśli straci się dwa gole ..." Atletico straciło dwa gole i po każdy w przeciągu 7 minut doprowadzało do wyrównania. Nie ma już w drużynie Barcy motywacji,serca i sił do takiej reakcji. Szkoda ..

No dobra,powiedzmy że Real straci punkty, a wy ile jeszcze stracicie?

Już nie mogę słuchać tego ich słodkiego p.........