Iago Aspas: Gol z rzutu wolnego? Oglądaliśmy filmiki szkoleniowe z trenerami bramkarzy

Maciej Łoś

28 czerwca 2020, 09:00

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Iago Aspas udzielił wywiadu po meczu Celta - Barca. Hiszpan był jednym z bohaterów spotkania dzięki zdobytej w 88. minucie bramce z rzutu wolnego.

Gol: Oglądaliśmy filmiki szkoleniowe z trenerami bramkarzy, Gaelem i Nando. To im muszę podziękować. Wiedziałem, jak skaczą piłkarze Barcelony. Widziałem dziurę przy Griezmannie, w którą musiałem uderzyć piłkę i umieścić ją przy słupku. W ten sposób zdobyłem bramkę.

Mecz: Futbol jest przewrotny. Z jednej strony walczymy o utrzymanie, a z drugiej strony nie jesteśmy zadowoleni z remisu z Barceloną. Zagraliśmy świetną drugą połowę. W pierwszej części mieliśmy trzy sytuacje, ale nie czuliśmy się komfortowo na boisku. Po przerwie byliśmy odważniejsi, atakowaliśmy wyżej. Popełniliśmy błąd przy drugim golu Barçy w momencie swojej najlepszej gry, potem wyrównaliśmy i mogliśmy wygrać ten mecz. Uzyskaliśmy osiem punktów na 12 możliwych, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. 

Odczucia: Jeśli zapunktujemy w meczu z Mallorcą, będziemy niezwykle blisko utrzymania. Przed meczem z Barceloną bralibyśmy w ciemno remis, a tak patrząc na przebieg spotkania i ostatnią sytuację żałujemy, że nie udało nam się zwyciężyć. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Masakra. Tracimy punkty z drużyną walczącą o utrzymanie. Pamiętam sezony kiedy byśmy włożyli im czwórkę a taki Aspas by mówił że nie był źle.

I nawet Aspas przyznal, ze to jak skakali i pozycja Griezmanna mialy znaczenie.

Pełen szcunek dla gościa. Zasłużony punkt. VeB