Iniesta: Wszyscy grają o dużą stawkę, jest napięcie i przez to końcówka LaLigi będzie wyrównana

Łukasz Lewtak

5 czerwca 2020, 09:00

DAZN, Mundo Deportivo

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Andrés Iniesta udzielił wypowiedzi dla platformy streamingowej DAZN, w której ocenił, jakimi rozstrzygnięciami może zakończyć się obecny sezon LaLigi.

- Mam nadzieję, że mistrzem zostanie obecny lider, czyli Barça. Jedenaście kolejek daje wiele możliwości, wszyscy grają o dużą stawkę, jest ogromne napięcie i to wszystko sprawia, że rozgrywki będą bardziej wyrównane. Mam jednak nadzieję, że ostatecznie Barça zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii po rozegraniu jedenastu wspaniałych meczów - podkreślił były pomocnik i kapitan Blaugrany, a obecnie piłkarz japońskiego zespołu Vissel Kobe.

- Jestem bardzo szczęśliwy ze wznowienia rozgrywek w lidze japońskiej. Bardzo się cieszę, że ponownie będziemy mogli rozgrywać mecze - zaznaczył Andrés Iniesta.

- To zupełnie inna sytuacja, ale mimo wszystko jesteśmy zadowoleni. Przygotowujemy się, aby być w jak najlepszej formie. Mamy ogromne chęci, aby ponownie zobaczyć naszych kibiców - powiedział Andrés Iniesta o powrocie do rozgrywek J-League.

Przypomnijmy, że liga japońska przerwała rozgrywki na samym początku, w lutym tego roku. Obecnie trwają prace nad wznowieniem rywalizacji i już wkrótce ponownie zobaczymy na boisku Iniestę, Sampera i spółkę.

 

 

Poleć artykuł