Jordi Alba: Czujemy się mentalnie silniejsi niż wcześniej

Maciej Łoś

1 czerwca 2020, 19:00

TVE, Marca

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Alba udzielił wywiadu dla TVE. Lewy obrońca Barcelony opowiedział nie tylko o emocjach związanych z powrotem do gry, ale także o mistrzostwach Europy.

Powrót do gry: Widzę, że nasza drużyna wróciła z wielkimi chęciami. Wydaje mi się, że piłkarze są w bardzo dobrej formie, a psychicznie czujemy się silniejsi niż wcześniej. 

Leo Messi: Gdy na niego patrzysz, to zaraża cię swoim entuzjazmem w każdym aspekcie. Jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem. To istotne, żebyśmy cieszyli się z jego obecności jak najdłużej.

Neymar: Niektórzy zawodnicy mają różne wizje i cele. Ale nie ma wątpliwości, że Brazylijczyk był wyjątkowym graczem i dał nam bardzo wiele.

Sergio Ramos: Rozmawiałem z nim o tym, co się obecnie dzieje. Ta sytuacja nie jest łatwa dla żadnego z klubów. 

Mistrzostwa Europy: Mieliśmy dwa miesiące przerwy, nigdy nie było tak długiego czasu bez gry w piłkę. Po występach w klubie piłkarze mają dużą motywację zaprezentować się jak najlepiej w koszulce reprezentacji.

 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

On to akurat ma najgorszą mentalność ze wszystkich naszych piłkarzy: chamówa, pyskówki, machanie łapkami i rzucanie sie jak kundel do każdego, przy faulach cierpiący jakby go ogniem smażyli, a obrazek w czasie przerwy na Anfield zostanie mi w pamięci do końca życia. Nigdy mu tego spotkania jako kibic tego klubu nie daruje

Alba to kozak lewy obrońca , ale czy tylko mnie tak irytuje swoim zachowaniem i wypowiedziami ?

no to już się o nic nie boję :) Kiedy świętujemy? już?

no ciężko był słabszym mentalnie niż w rewanżu z Liverpoolem...

Przed rewanzem z liverpoolem i roma tez tak mowili i sie skonczylo.