Mundo Deportivo: Barcelona zajęła się działem skautingu, ponieważ doszło do przecieku

Julia Cicha

31 maja 2020, 10:00

Mundo Deportivo

4 komentarze

Fot. Getty Images

Po czwartkowym zebraniu zarządu FC Barcelony klub opublikował komunikat, w którym poinformował m.in. o planach restrukturyzacji działu skautingu. Media podawały później sprzeczne informacje na temat zachowania stanowiska przez André Cury’ego. Pewne wydaje się natomiast, że część skautów Barçy straci posadę.

Mundo Deportivo podaje dziś, że zarząd nie planował zająć się tym tematem już w tym tygodniu, akceptacja zmian w dziale skautingu widniała bowiem w agendzie na koniec czerwca. Doszło jednak do przecieku, a o sprawie poinformowała Cadena SER, przez co klub zmuszony był zająć się tematem już teraz i opublikować komunikat, choć bez podawania szczegółów. Wg MD Barça jest bardzo niezadowolona ze sposobu, w jaki rozwinęła się ta sprawa, ponieważ musiała przedwcześnie tłumaczyć się wielu skautom. Niektórzy z nich nie znali bowiem planów klubu, choć już od kwietnia planowano zwolnienia.

Aktualnie pracę nad szczegółami dotyczącymi restrukturyzacji przełożono na przyszły tydzień, kiedy to ma zostać ustalona nowa struktura oraz mianowana nowa osoba odpowiedzialna za ten dział. Mundo Deportivo dodaje, że nazwisko tej osoby jest już znane, ale nie jest jeszcze pewne, że zaakceptuje ona posadę. Barcelona chce ułatwić pracę w dziale skautingu i zmienić jego działanie, szczególnie przy podejmowaniu decyzji.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie dosc, ze zarzad to partacze to jeszcze nie potrafia utrzymac dzialan w tajemnicy, aczkolwiek skauting obecny niepodwazalnie dorownuje im w nieudolnosci.

Bartek ma plan jak Ruscy, oddadzą zgliszcza i totalny bałagan nowym władzą.