Luis Suárez: Dzięki przerwie w rozgrywkach zagram w meczach, w których normalnie bym nie wystąpił

Julia Cicha

29 maja 2020, 11:40

Sport

4 komentarze

Fot. Getty Images

Luis Suárez potwierdził w rozmowie ze Sportem, że jest już blisko powrotu do gry. Podkreślił, że rekonwalescencja w trakcie kwarantanny nie była typowa, ale ciężko pracował w domu, kontaktując się z trenerem przygotowania fizycznego przez telefon.

- Jestem bardzo zadowolony. Na początku ćwiczyłem kilka dni z Juanjo, a potem dołączyłem do grupy. Teraz od kilku dni trenuję już normalnie z grupą. Koronawirus trochę mi pomógł zyskać na czasie, będę mógł zagrać w meczach, w których normalnie bym nie wystąpił. Z tego powodu jestem zadowolony, ale widzę też negatywny aspekt z powodu sytuacji przeżywanej przez wiele osób – powiedział Urugwajczyk.

Napastnik chce już wrócić do rywalizacji, choć wie, że mecze będą inne niż do tej pory. – Nasza ambicja jest taka sama: chcemy wygrać wszystko, co możemy. Uważam, że jesteśmy w dobrej formie i możemy to zrobić. Mamy się dobrze i jest w nas radość – zapewnił Suárez. Piłkarz dalej będzie trenował normalnie z kolegami, a wg Sportu na początku przyszłego tygodnia powinien oficjalnie otrzymać zielone światło do gry od lekarzy. Dziennik dodaje, że można spodziewać się jego występu od pierwszej minuty w meczu z Mallorcą, który prawdopodobnie odbędzie się 14 czerwca.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe ile gryzoń przytył nas tym L4 ????

Witamy wśród żywych Luisie ;)
ojjj brakowało nam tego dzika.