Sport: Everton przedstawia konkretną i bardzo korzystną ofertę za Jean-Claira Todibo

Łukasz Lewtak

23 maja 2020, 20:15

Sport

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Kataloński Sport informuje dziś o tym, że Everton już teraz mocno negocjuje z Barceloną w sprawie sprowadzenia Jean-Claira Todibo i na stole pojawiają się konkretne oferty.

Everton wykonał już duże kroki w kierunku ściągnięcia młodego francuskiego stopera, którego FC Barcelona sprowadziła w styczniu 2019 roku praktycznie za darmo, następnie wypożyczyła do Schalke 04, a teraz chce sprzedać za jak największe pieniądze. Katalończycy liczą na zyskanie tak pokaźnej kwoty, jak tylko się da, dlatego też wyczekują na ruchy kolejnych klubów zainteresowanych Jean-Clairem Todibo. Everton powoli jednak się niecierpliwi i według Sportu właśnie położył na stole swoją ostateczną ofertę.

Propozycja The Toffees opiewa na 22 miliony euro plus 3 miliony zmiennych. Dla Barcelony to satysfakcjonująca propozycja, jednak w biurach na Camp Nou chcą jeszcze poczekać na negocjacje z włoskimi klubami, które również interesują się Jean-Clairem Todibo. Chodzi głównie o Inter i Juventus.

Kataloński Sport zastanawia się jednak, czy Barça nie jest zbyt zachłanna i nie za bardzo przeciąga linę. Ostatecznie Blaugrana może bowiem stracić na takim podejściu. Everton poczeka kilka dni na odpowiedź, a jeśli jej nie otrzyma, wycofa swoją ofertę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Todibo był by idealny za Umtitiego bo ale nasz zarząd to chyba chce się obu pozbyć ....

Albo zostawic albo niech idzie do Evertonu. Wlosi za drobne go zechca na wymiane. I znow Barce obsmieja.

Szkoda że tak usilnie chcą go sprzedać. Pewnie pójdzie z opcją wykupu w przyszłości

Za mało. 30 to minimum. Gracz z Barcelony graj już i w lidze i w Lm. 20 letni ogromny potencjał. Ja bym go w ogóle nie sprzedawał bo nie wiem po co skoro Powie za chwilę papa powie. Ale jak już to za gruby hajs

Zerkając na zdjęcie to Akademię Głupich Kroków skończył chyba z wyróżnieniem :D

Sprzedać i zapomnieć

Według mnie to nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Uważam, że był zakontraktowany typowo "na zarobek" i ta strategia się opłaciła. Nie będzie mi szkoda jeśli odejdzie.

Widzę everton lubi robić zakupy w Barcelonie, to może skuszą się np na Dembele, Coutinho albo Rakitica ?

Sprzedadzą go za nawet 25mln a za jakiegoś byle grajka zapłacą 30-40mln.
Ten zarząd jest do d... zaplanowali sobie w budżecie 100mln ze sprzedaży i teraz na siłę za psie pieniądze sprzedadzą byle kogo, żeby sprostać swoim durnym założeniom.

Everton to nam wykupi pół składu :D

Trzeba ich zapytać czy nie chcą Coutinho czy kogoś innego kogo trzeba się pozbyć skoro tak lubią od nas kupować.