Carles Pérez: Barça czasem woli sprowadzić nowego piłkarza za miliony, zamiast mieć cierpliwość do wychowanka

Dariusz Maruszczak

7 kwietnia 2020, 19:15

Marca

16 komentarzy

Fot. Getty Images

Carles Pérez za pośrednictwem Instagrama znów wypowiedział się na temat rozstania z Barceloną, a także odniósł się do zainteresowania Blaugrany Lautaro Martínezem oraz rywalizacji w derbach Rzymu.

– Myślę już tylko o odnoszeniu sukcesów w Romie. Mam jeszcze cztery lata kontraktu i na tym się skupiam. Nie rozumiem mojego odejścia z Barcelony, ale szanuję to i jestem wdzięczny klubowi za to, jak mnie traktował przez te lata. Ludzie mówią o canterze Blaugrany, ale czasem woli się sprowadzić nowego piłkarza za miliony, zamiast mieć cierpliwość do wychowanka. Tak już jest. Ludzie muszą zapomnieć o mojej przeszłości, a ja powinienem skupić się na Romie – stwierdził Pérez.

Skrzydłowy wypowiedział się na temat piłkarskiej atmosfery w mieście. – Rywalizacja z Lazio jest imponująca. W Barcelonie był wielki futbol, ale nie miał nic wspólnego z tym, co widzę tutaj w Rzymie na co dzień. Ludzie szaleją na punkcie piłki nożnej.

Pérez odniósł się też do zainteresowania Barcelony napastnikiem Interu Lautaro Martínezem. – Grałem przeciwko niemu i wydaje mi się, że jest spektakularny. Rozumiem, dlaczego Barcelona chce go sprowadzić, podobnie jak inne wielkie europejskie kluby.

Piłkarz wyznał, że stara się w tej trudnej sytuacji pomagać szpitalowi w jego rodzinnym Granollers. Pérez dołączył do akcji mającej na celu zbiórkę funduszy na rzecz walki z koronawirusem. – Skontaktowałem się z nimi i uznałem, że dobrze byłoby współpracować w ich kampanii pomocowej. To minimum, co możemy zrobić.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

nie uważam że chłopak był zły natomiast też nie uważam że powinniśmy za nim płakać , aczkolwiek ma racje tymbardziej że te wielomilionowe transfery sie nie sprawdzają...

Hymmm jestem ciekawy jak to wyglądało, nie ma tu wzmianki czy to był wywiad czy co. Bo jeśli od tak napisał takie słowa tu musi mieć coś z garem, nie ma to jak zacząć wpis od "Myślę już tylko o odnoszeniu sukcesów w Romie. Mam jeszcze cztery lata kontraktu i na tym się skupiam. Nie rozumiem mojego odejścia z Barcelony [...]", bardzo go lubiłem i wierzyłem w niego i mam nadzieje że to fragment wypowiedzi a nie taki żal wylany do internetu.

Za jaką kwotę Perez odszedł do Romy?

Niestety ma rcję, a szkoda bo Barca ma jedną z najlepszych akademii i nie potrafi tego wykorzystać. Wolą się zadłużać, kupować co rok nietrafionych zawodników za ponad 100mln euro albo jakiegoś noname.. i oferować bajeczne kontrakty. Złe zarządzanie klubem prowadzi do takich sytuacji jak teraz..

Z jednej strony ma rację, ale z drugiej widać, że go to strasznie boli, że go sprzedali

Ten dalej ze swoim placzem. Niech zagra sezon lub dwa na zajebistym poziomie i potem rzuca takimi wypowiedziami,bo gada tak jakby Barca sie pozbyla wirtuoza futbolu

Oczywiście sie z nim zgadzam ale podejrzewam że chłopak widział to już wcześniej. Teraz jak to sprzedali, to się z niego hejter nr. 1 zrobił

Smutne, ale prawdziwe. Chociaż Perez nie powalał swoją grą.