Gerard Piqué: Kiedy ludzie nas potrzebują, wszyscy jesteśmy zjednoczeni

Łukasz Lewtak

29 marca 2020, 09:00

Marca, Sport

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Podczas sobotniego wydania LaLigaSantander Fest, podczas którego zbierano pieniądze na walkę z koronawirusem, Gerard Piqué mówił o konsekwencjach pandemii oraz o tym, jak on sam przeżywa obecny okres.

- Walka z koronawirusem nie jest łatwa, ale razem sobie poradzimy. Obecnie sytuacja jest dla nas bardzo trudna i to, że LaLiga podejmuje taką inicjatywę, napawa nas ogromną dumą, nie tylko piłkarzy, ale również kluby i kibiców. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę. Jesteśmy zadowoleni, że bierzmy udział w takiej inicjatywie.

- To ważne, aby odróżniać rywalizację na boisku, derby, El Clásico, od takich momentów, bo kiedy widzimy, że ludzie nas potrzebują, wszyscy jesteśmy zjednoczeni. To wszystko sprawia, że jesteśmy dumni, że razem tworzymy rodzinę LaLigi.

- To wszystko jest trudne i będzie kosztować, przed nami ciężkie chwile, niektórzy nasi bliscy będą cierpieć, inni doświadczą tego osobiście, ale razem sobie z tym poradzimy, bo razem jesteśmy niepokonani.

- Rodzice są jak magnesy, gdziekolwiek idziemy, dzieci za nami podążają. Zawsze mamy je za plecami, nie ma innej możliwości. Teraz spędzamy czas inaczej, niż byliśmy do tego przyzwyczajeni. Trenujemy na tarasie i staramy się utrzymać formę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

to czemu do jasnej cholery nie zrezygnuja z tych kilku milionow miesiecznie (patrzac na cala druzyne) ??? tak ich budzety domowe ucierpia?

Pokażcie w praktyce że dokładacie swoją cegiełkę....

Nie grzeb w dupie i nie wachaj lepiej palców pikej. A tak po za tym podzielam opinie kolegi ponizej.

Same frazesy i słowa bez pokrycia! Jak trzeba oddać część i tak już nie małej wypłaty liczonej w milionach euro to nagle obrażeni, nie ma jedności. Hipokryzja w najczystszej postaci.