Oglądaj najlepszą rozrywkę bez wychodzenia z domu na Player+

Redakcja

25 marca 2020, 12:02

Brak komentarzy

Nasz Partner - platforma Player+, gdzie możecie oglądać wszystkie mecze ligi hiszpańskiej i najlepszych lig europejskich, przyłącza się do apelu: „zostań w domu”! Warto w nadchodzących tygodniach zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich, ograniczając do minimum czas spędzany w miejscach publicznych. Zachęcając Was do pozostania w domu, Player+ przygotował specjalną ofertę.

Opłata dla nowych użytkowników za pakiet „Start” została obniżona do 5 PLN w pierwszym miesiącu. Do wyboru macie oczywiście wiele innych pakietów, w tym standardowe pakiety CANAL+ oraz Eleven Sports, na których znajdziecie wiele ciekawych filmów oraz retransmisji wydarzeń sportowych.

Player+ przygotował specjalną kolekcję: „Najlepsza rozrywka bez wychodzenia z domu”, którą można oglądać na każdym ekranie - od telewizora, po tablet i telefon. Znajdują się w niej topowe filmy, programy i seriale z bibliotek TVN Discovery, HBO, czy CANAL+.

W bibliotece Playera znajdują się największe hity serialowe - „Gra o tron”, „Detektyw”, „Wielkie kłamstewka”. Nasz Partner zaprasza także na dwa sezony własnej produkcji: „Chyłka – Zaginięcie” oraz „Chyłka – Kasacja”, a także najnowsze seriale Player First –  „Motyw” i „Kod genetyczny". W serwisie można także oglądać głośną produkcję CANAL+ „Mały zgon”, która zabiera widzów w porywającą podróż przez świat narkotykowych karteli, przestępców, skorumpowanych stróżów prawa i pokerowego podziemia. Niedawno ruszył także trzeci sezon mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu – „Westworld”. Dwa poprzednie sezony dostępne są również na platformie player+.

Dla tych, co uwielbiają włoskie produkcje, serwis przygotował „Zero Zero Zero”, „Genialną przyjaciółkę”, „Nowego papieża” i „Gomorrę”. Seriale to idealne rozwiązania na długie dni spędzone w domu, szczególnie że w serwisie znajdują się wszystkie sezony wielu znanych produkcji. Zostań w domu i oglądaj ulubione programy na platformie Player+.

Poleć artykuł