David Ospina: Messi jest świetnym człowiekiem i nie miał zamiaru zrobić mi krzywdy

Radek Koc

26 lutego 2020, 10:00

Calciomercato, ESPN

6 komentarzy

Fot. Getty Images

David Ospina i Lorenzo Insigne udzielili krótkich wywiadów po zakończonym spotkaniu z Barceloną.

David Ospina

Przebieg meczu: Nie udało nam się odnieść zwycięstwa. Sprawa awansu jest otwarta. Zdajemy sobie sprawę, że rewanż będzie bardzo trudny. Będziemy jednak pracować. 

Klasa przeciwnika: Widzieliśmy, że piłkarze Barçy są bardzo skuteczni. To klasowi gracze i są w stanie wykorzystać jedną sytuację, jaka trafia im się w meczu. Trzeba jednak podkreślić pracę wykonaną przez nasz zespół. Wypadliśmy dobrze. Teraz skupiamy się na Serie A. 

Zderzenie z Messim: Jestem trochę obolały. Jeśli chodzi o tę akcję, ja dotarłem jako pierwszy do piłki, a Leo nie miał zamiaru zrobić mi krzywdy. To było przypadkowe. Nie ma żadnego problemu. Znamy się od dłuższego czasu. Messi to znakomity piłkarz i świetny człowiek. Mam szczęście, że mogę się mierzyć z nim w Lidze Mistrzów oraz w meczach naszych reprezentacji. 

Lorenzo Insigne

Wrażenia po meczu: To były piękne emocje, ponieważ po raz pierwszy mierzyliśmy się z Barceloną i Messim. Poprosiłem Leo o jego koszulkę jeszcze przed meczem. To dla mnie wielki zaszczyt i dziękuję mu za to. Jest mi trochę przykro z powodu wyniku meczu. Mogliśmy wygrać przed naszą publicznością i remis pozostawia gorzki posmak. Zagraliśmy z poświęceniem. Spróbujemy odnieść zwycięstwo w rewanżu. 

Absencje w zespole Barçy: Na Camp Nou nie zagrają Vidal i Busquets, ale Barcelona ma innych świetnych piłkarzy. Chcemy tam rozegrać wielkie zawody. Będziemy chcieli zaryzykować trochę bardziej i w ten sposób poszukać awansu do kolejnej rundy. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To pokazuje jakim Messi jest wielkim piłkarzem i człowiekiem. Zachował sie jak na prawdziwego kapitana przystało. Bardzo mnie ujęły wczorajsze sceny z Leo i Ospina. Brawo Leo!