Diego Maradona Junior: Mój ojciec jest bez wątpienia najlepszy w historii

Julia Cicha

25 lutego 2020, 15:00

Marca

63 komentarze

Fot. Getty Images

Diego Maradona Junior opowiedział w programie „El Larguero” o Napoli oraz o porównaniu jego ojca do Leo Messiego.

Porównanie: Messi jest blisko mojego ojca, zawsze mówiłem, że jest dużo lepszy od Ronaldo. Jest blisko, ale nie można porównywać ludzi z kosmitami. Mój ojciec bez wątpienia jest najlepszy w historii. Ten, kto mówi co innego, nie zna się na piłce.

Uczucia Napoli względem Maradony: Mój ojciec jest tu bogiem. Wszyscy go tu kochają, wiedzą, co zrobił dla Napoli. Jestem dumny, bo minęło wiele lat, a te uczucia, ta miłość się nie zmieniły. Mamy te wspomnienia w sercu, cała historia klubu jest naznaczona Diego Maradoną.

Krytykowanie Messiego w Argentynie: Osoby, które go krytykują, nie znają się na piłce. Jeśli chce strzelić pięć bramek w jednym meczu, to strzeli. Uwielbiam go. Tylko mój ojciec sam zdobył mistrzostwo świata, reszcie zawodników pomagali koledzy. W ostatnich latach Messi nie miał tej pomocy.

Relacje Diego z Messim: Nigdy nie mówił mi o nim źle, zawsze dobrze. Bardzo kocha Messiego.

Porównanie Messiego z Cristiano: Wstaję od stołu i odchodzę, bo nie można ich porównywać. Chylę czoła przed Ronaldo, ale nie da się ich porównać. Obecnie Messiego nie można porównać do nikogo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba synek też lubi w nosek coś przyfurać
« Powrót do wszystkich komentarzy