Luis Suárez Miramontes: Barcelona nie wygra nic w tym sezonie

Julia Cicha

16 lutego 2020, 09:33

Sport

88 komentarzy

Fot. Getty Images

Były piłkarz m.in. Barcelony Luis Suárez Miramontes był gościem programu „Carrusel Deportivo”, w którym skomentował wczorajszy mecz Barçy z Getafe.

Jedyny hiszpański zdobywca Złotej Piłki nie był zadowolony z gry prezentowanej przez drużynę: - ten zespół nie ma sensu, nie ma serca, nie ma agresji. Nie ma niczego poza pojedynczymi rzeczami pokazywanymi przez zawodników, którzy mają je w sobie. Jest mi bardzo, bardzo ciężko to powiedzieć, ale ta Barcelona nie wygra nic w tym sezonie.

- Jeśli dalej tak będzie i nie zmieni się radykalnie, nic nie będzie można zrobić. Sami widzicie. To nie tylko kwestia jednego meczu. Wczoraj Barça wygrywała 2:0 z poświęcającą się drużyną – dodał Luis Suárez, zauważając, że pod koniec spotkania Katalończycy byli nerwowi i musieli bronić wyniku.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Który to mecz z rzędu kiedy gra jest słaba . A skoro my gramy na utrzymanie wyniku to jest dramat. I co gorsze nie widać poprawy dodatkowo kolejna kontuzja. Choć wejście Juniora traktuje jako jeden z nielicznych pozytywów.
« Powrót do wszystkich komentarzy