Junior Firpo: Jestem gotowy na kolejne starcia, przed nami piękny miesiąc

Julia Cicha

15 lutego 2020, 19:14

Marca

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Junior Firpo zastąpił dziś na boisku kontuzjowanego Jordiego Albę, a następnie zanotował asystę. Po meczu obrońca udzielił wypowiedzi dla mediów.

Wrażenia: Myślę, że wszyscy piłkarze potrzebują meczów takich jak ten, żeby zyskać pewność siebie. Postaram się wykorzystać moją szansę.

Zmiana trenera: Nie sądzę, żebym na tym zyskał. Valverde już na mnie stawiał w ostatnich spotkaniach, choć na początku było mi ciężko. Pomaga mi natomiast to, że Setien mnie zna, wie, jaki jestem, i nie muszę mu niczego dodatkowego udowadniać.

Mecz: Trzeba było zamknąć go w pierwszej połowie. Getafe nikt nic nie podarował, zasłużyło na trzecie miejsce w tabeli. Trudno było wygrać, ale udało się nam. W drugiej połowie cierpieliśmy, choć po pierwszej wynik wydawał się przesądzony. Popełnialiśmy błędy. Wszyscy chcemy wygrywać, widać było desperację.

Gwizdy: Rozumiemy, że kibice się denerwują, ale my tego nie robimy, kiedy Ter Stegen ma piłkę. Każdy ma prawo do swojej opinii. My staramy się poprawiać.

Alba: Nie wiem, ile będzie pauzował, jeszcze przeprowadzają badania. Jestem gotowy na kolejne starcia, przed nami piękny miesiąc.

Ter Stegen: Nigdy nie widziałem takiego bramkarza. Jego umiejętności gry nogami są niesamowite, jest kolejnym graczem z pola. Daje nam przewagę w grze jeden na jednego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W końcu niezły mecz w Barcy dzisiaj. Powodzenia Junior oby tak dalej.

@matirix20 niezly???
Az oczy bolały od patrzenia..
Moim zdaniem bardzo slaby mecz , ledwo wygrany.
Brakuje troche ofensywnego grania

@EGON1128 on pisał o Firpo. Kup okulary.

@EGON1128 nie przesadzaj jakby filmowiec strzelił na trzy zero to by żadnej spiny nie było.

@masik86 nie o wynik chodzi a o to jak grali a wygladalo to slabo i noe mow ze nie..

@EGON1128 jakby wynik był wcześniej przesądzony, to gra też inne wrażenia by pozostawiła. Ale rzeczywiście ciężko się na to patrzyło w wielu fragmentach, szczególnie końcówka wymęczona była, kondycyjnie nie wytrzymali.
« Powrót do wszystkich komentarzy