Rivaldo: Willian José znajduje się w odpowiednim momencie, aby podjąć wyzwanie gry w Barcelonie

Radek Koc

14 lutego 2020, 13:30

Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik FC Barcelony Rivaldo poruszył kilka tematów związanych z katalońskim klubem. Skomentował m.in. możliwy transfer swojego rodaka Williana José.

Willian José: Ma w tej chwili 28 lat i być może jest to doskonały moment na to, aby podjąć największe wyzwanie w swojej karierze i zagrać w Barcelonie. Kiedy grałem z nim w São Paulo, miał chyba 19 lat. Już wtedy pokazywał przebłyski wielkiej jakości, jaką później udowodnił na europejskich boiskach. Gra w Barcelonie różni się zupełnie od gry w Realu Sociedad. W Barcelonie wszystko przychodzi łatwiej i można zdobywać wiele goli. To byłby bardzo interesujący transfer dla tego klubu. 

Leo Messi: Jest jak Rogerio Ceni czy Francesco Totti. To piłkarz jednego klubu. Być może jedyną inną opcją byłby dla Messiego wyjazd do Chin albo do MLS, szczególnie z ekonomicznego punktu widzenia. Nie wyobrażam sobie jednak Messiego grającego w Lidze Mistrzów przeciwko Barcelonie. 

Praca w Barcelonie: Prezydent Bartomeu rozmawiał ze mną na początku swojej kadencji i proponował ewentualną współpracę. Nawet zrobiliśmy sobie zdjęcia. Potem jednak nie wróciliśmy do rozmów na ten temat. To się wydarzyło jakieś trzy lata temu. Teraz jestem dostępny, aby pełnić jakąś rolę w klubie. W 2021 roku odbędą się wybory i pojawia się wiele nazwisk możliwych kandydatów do objęcia stanowiska prezydenta czy pełnienia funkcji dyrektora sportowego. Oczywiście jestem chętny, aby pomóc Barcelonie w każdym momencie i powrócić do pracy na rzecz tej wielkiej organizacji. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pierwsze wrażenie , wygląda jak świeżo przemienieni szwędacze z The Walking Dead :D

Ten odpowiedni moment nastał, kiedy stracił miejsce w podstawowym składzie San Sebastian rozumiem... Rivaldo , wstydu oszczędź

Warto poczytac jak to Coutinho miał miażdżyć u nas. Rivaldo był świetnym pilkarzem, ale jeśli chodzi o potencjalne transfery to zawsze zachwala i to głównie swoich rodaków.

No nie wierzę wszyscy wiedzą, że on nie przyjdzie, a Rivaldo wyjeżdża z takim tekstem

Radiowęzeł na Camp Nou to miejsce stworzone dla Rivaldo ;)

Niech działa trzeba dać mu szanse może on jako dyrektor sportowy coś ugra lepiej z transferami.

Boję się , że Rivaldo ma coś z Wałęsy, polskiego Mędrca Europy- zna się na wszystkim

Proponuję stanowisko: ogólny komentator wydarzeń w klubie

Rivaldo był wielki ale lepiej nie przytaczać jego słów... Od paru lat chyba wiek działa na dekiel...

Z całym szacunkiem dla Rivaldo, ale zaczynam się zastanawiać, czy nie ma swego rodzaju trendu odnośnie emerytowanych brazylijskich piłkarzy, że z wiekiem zaczynają dużo gadać, ale niekoniecznie z sensem. Zwłaszcza o innych Brazylijczykach. Skoro W. Jose taki utalentowany to co on nadal robi w wieku 28 lat w Sociedad?

A gdzie wzmianka o tym, jak bardzo powinniśmy ściągnąć Neya?

Wielki Rivaldo!!!!