Media: Barcelona zwróciła się już do LaLigi z prośbą o wyrażenie zgody na sprowadzenie zastępcy Dembélé

Dariusz Maruszczak

13 lutego 2020, 14:01

Mundo Deportivo

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak zgodnie donoszą hiszpańskie media, Barcelona wysłała już do LaLigi prośbę o wyrażenie zgody na transfer piłkarza poza oknem transferowym w związku z kontuzją Ousmane’a Dembélé.

Barça wysłała w tym celu raporty medyczne z operacji, którą Francuz przeszedł w poniedziałek w Finlandii. Gdy LaLiga potwierdzi otrzymanie dokumentów, jej komisja lekarska będzie miała 72 godziny na wydanie opinii medycznej w tej sprawie. Jeśli będzie ona zgodna z raportem przedstawionym przez Blaugranę, Katalończycy będą mieli 15 dni na przeprowadzenie transferu.

Przypomnijmy, że Barcelona oszacowała termin powrotu Dembélé na sześć miesięcy, z czym zgodził się chirurg przeprowadzający jego operację Lasse Lempainen. Zadaniem komisji lekarskiej LaLigi będzie sprawdzenie, czy uraz skrzydłowego rzeczywiście będzie wymagał tak długiej rehabilitacji. Przepisy jasno wskazują, że czas absencji piłkarza musi wynosić przynajmniej pięć miesięcy, jeśli klub chce otrzymać zgodę na sprowadzenie zawodnika poza oknem transferowym.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepiej jak by ten zarząd już. Nikogo nie kupował....

W tym momencie powinien odpalać Griezman a on błąka się na tej 9. Chciałbym żeby trafił do nas ktoś taki jak Eto'o kiedyś.