France Football: Antoine Griezmann czuje się w Barcelonie samotny i ignorowany przez Leo Messiego [Aktualizacja]

Ela Rudnicka

11 lutego 2020, 14:00

COPE, Sport

119 komentarzy

Fot. Getty Images

Szerokim echem w świecie futbolu odbiły się słowa, które miały paść z ust Antoine’a Griezmanna podczas rozmowy z France Football. Napastnik miał powiedzieć, że w Barcelonie czuje się samotny i ignorowany przez Leo Messiego oraz pozostałych klubowych kolegów.

France Football ujawnia słowa Francuza, z których wynika m.in., że chłodny stosunek kolegów do niego ma być spowodowany zazdrością pozostałych piłkarzy o jego zwycięstwo w ostatnich mistrzostwach świata. Ignorować Griezmanna ma przede wszystkim Leo Messi, który ma również zachęcać pozostałych zawodników, żeby postępowali podobnie. Magazyn zapewnia, że napastnik podczas prywatnych rozmów skarży się na to, jak jest traktowany w klubie, nie wypowiada się jednak na ten temat publicznie. Wg francuskiego medium Griezmann zapewnił jednak, że „lepiej śmiać się z sytuacji”, a jego priorytetem ma być przygotowanie się w jak najlepszy sposób do zbliżających się mistrzostw Europy.

Ponadto France Football dodaje, że partnerka piłkarza, Erika również nie czuje się dobrze w Barcelonie, na co ma skarżyć się swoim znajomym. Magazyn zapewnia, że to właśnie ona miała przekonać Griezmanna, żeby nie decydował się na transfer do Dumy Katalonii po sezonie 2017/18.

Kataloński Sport uważa natomiast, że francuski napastnik w ogóle nie rozmawiał z France Football, a przytaczane przez dziennik deklaracje nigdy nie padły z ust piłkarza ani żadnej osoby z jego otoczenia.

Aktualizacja:

Doniesieniom France Football zaprzecza nie tylko kataloński Sport, ale także inne media. Jak podaje Fernando Polo z Mundo Deportivo, otoczenie Griezmanna dementuje, że piłkarz udzielił jakiejkolwiek wypowiedzi francuskiemu magazynowi, nawet w formie nieoficjalnej. Podobnie pisze Alfredo Martínez z Onda Cero, który dodaje, że nie można już ufać France Football. Z kolei według Moi Llorensa z ESPN przedstawiciele napastnika Barcelony zwrócili się już do magazynu o usunięcie cudzysłowów w tekście.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Kike Setien: moje krowy bardziej rozumieją mój system gry niż piłkarze Barcelony. Byłem zauroczony gra Messiego ogladajac ją w TV, jednak jestem rozczarowany w jaki sposob traktuje Grizmana. Moje stadko na polu nie ma takich podziałów" - zrodlo France Futbol
« Powrót do wszystkich komentarzy