Sport: Kolejny słaby występ Coutinho sprawia, że Bayern prawdopodobnie nie skorzysta z opcji kupienia go

Julia Cicha

6 lutego 2020, 10:30

Sport

176 komentarzy

Fot. Getty Images

Philippe Coutinho przebywa na wypożyczeniu w Bayernie Monachium, ale nie wiedzie mu się tam najlepiej. Dziennik Sport podaje nawet, że Brazylijczyk może być już niemal pewny, że nie pozostanie w niemieckim zespole.

W ostatnim meczu z Hoffenheim Coutinho zagrał od pierwszej minuty, ale nie stanął na wysokości zadania i nie sprostał wymaganiom trenera i kibiców. Dodatkowo to jego błąd w wyprowadzaniu piłki doprowadził do pierwszej bramki gości, przez co Bayern musiał odrabiać straty. Po spotkaniu od razu posypała się krytyka na zawodnika, który nie zagrywał celnie, podejmował złe decyzje i niepotrzebnie komplikował sobie życie.

Oprócz tego Sport dodaje, że León Goretzka prawdopodobnie wygrał z Coutinho walkę o miejsce na boisku. Bayern planuje też wzmocnić swój atak i myśli o kupnie Leroya Sane i Kaia Havertza. To jeszcze bardziej skomplikuje sytuację Philippe. Niemcy mają opcję wykupienia piłkarza za 120 milionów euro po zakończeniu sezonu, ale nie wydaje się, by byli chętni z niej skorzystać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale narobiliśmy sobie kłopotów tym transferem. Prawdopodobnie nikt go nie kupi i będzie żarł gigantyczna tygodniówkę. Albo będzie go trzeba sprzedawać za mniej niż 50 milionów

@kamil9040 za worek cebuli do Radomiaka Radom.

@jeykey1543 jak wroci obniżyć mu pensje pod powode słabej dyspozycji i braku spełnienia podstawowych wymogów, po obniżce sam poszuka sobie pracy ????????

@RanDiFCB Barca i obniżenie pensji. Dawno się tak nie uśmiałem, u nas pensje najwyższe nawet za nic nie robienie.
« Powrót do wszystkich komentarzy