Dyrektor sportowy Getafe: Barcelona nie kontaktowała się z nami w sprawie Ángela

Julia Cicha

5 lutego 2020, 19:00

Marca

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Dyrektor sportowy Getafe Ángel Martín skomentował doniesienia mediów w sprawie zainteresowania Barcelony napastnikiem zespołu z Madrytu – Ángelem Rodríguezem.

Odejście Rodrígueza: Byłaby to dla nas ważna strata, nie trzeba mówić, ile on nam daje. To ktoś więcej niż tylko jeden z zawodników. Wyjątkowo go lubię, myślę, że zauważylibyśmy jego brak. Jesteśmy jednak na to przygotowani. Nie otrzymaliśmy żadnych wiadomości od Barcelony ani od nikogo innego. Nikt się z nami nie kontaktował, wiemy tylko o doniesieniach medialnych.

Rynek: Zasady są, jakie są, czasem się na nich korzysta, a czasem traci. Ángel jest dla nas ważny. Jeśli odejdzie, będzie to istotne osłabienie. Mamy jednak czterech dobrych napastników. Jesteśmy spokojni, nie możemy kontrolować tej sytuacji. Czas pokaże, co się wydarzy. Chciałbym, żeby Ángel z nami został.

Wiadomość do kibiców: Jest taka jak zawsze: codziennie będziemy dawać z siebie wszystko.

Rozmowa z Ángelem: Kiedy pojawiły się doniesienia, piłkarze byli w szatni. Nie będę przywiązywał do tego wagi, dopóki się wszystko nie potwierdzi. Podejdziemy do tego normalnie. Ángel jest naszym zawodnikiem i nie chcemy, by doszło do jakichś ruchów. Nie zależy to jednak od nas.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i bardzo dobrze !

Ja wyczuwam Firpo na skrzydle, albo Semedo wyżej a za nim Roberto. Przynajmniej póki nie przyjdzie jakiś napadzior...

Skoro gość ma niezłe liczby i jeśli byłby w miarę tani to chyba lepiej jest żeby przyszedł bo w ataku mamy teraz krucho, a nigdy nie wiadomo czy komuś jeszcze jakaś kontuzja się nie przytrafi z tym sztabem medycznym... Odpukać oczywiście.