Oficjalnie: Ousmane Dembélé zerwał ścięgno w prawym udzie! [Aktualizacja]

Julia Cicha

4 lutego 2020, 15:37

FCBarcelona, Twitter

472 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała, że Ousmane Dembélé zerwał ścięgno w prawym udzie. W kolejnych godzinach zostanie podjęta decyzja w sprawie dalszego leczenia.

Hiszpańskie media spekulują, że ta kontuzja może oznaczać dla Francuza nawet koniec sezonu. Takiego zdania jest dziennik AS, który przewiduje, że piłkarz przejdzie operację. W takim wypadku Barça mogłaby pozyskać napastnika poza okienkiem transferowym. Nie wpisałaby go jednak na listę w Lidze Mistrzów, ponieważ termin zapisów już minął.

Aktualizacja:

16:22 Marca podaje, że według przepisów RFEF Barcelona może kupić piłkarza poza oknem transferowym tylko wtedy, gdy jego termin powrotu do zdrowia przekracza pięć miesięcy, a ponadto musi on występować w Hiszpanii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wydaliśmy prawie 300 mln euro na dwa "wzmocnienia"... Jeden grzeje lawe w Bayernie a drugiemu blizej do konca kariery niz wrocenie na boisko.... Zarzad powinien w trybie natychmiastowym poddac sie do dymisji. Tez trzeba pomyslec o zmianie w sztabie skautów poniewaz na ta chwile to mamy jeden z gorszych skautingow z topowych druzyn.

@Litman Nie ma co zwalać na zarząd tego, że piłkarz jest bardzo kontuzjogenny, lub że nie wypalił w klubie. Nie było żadnych przesłanek przed dokonaniem transferów, że Coutinho nagle zapomni jak się gra a Dembele spędzi więcej czasu w szpitalu niż na boisku.

@tomcias10 No sory ale coutinho nigdy nie byl skrzydlowym a tam go Valverde ustawial. To jak ma chlop grac na skrzydle bez dryblingu i szybkosci?

@Litman No ale w takim wypadku to wina Valverde a nie zarządu. Coutinho zanim przyszedł do nas był wyśmienitym piłkarzem i widać było w nim tę brazylijską magię dlatego to logiczne, że chciano go kupić.

@Litman Klasyczny mit z tą pozycją Cou. On dokładnie na skrzydle grał w Live i tam miał najlepsze wyniki. Valverde go próbował w środku, ale Brazylijczyk na pozycję Iniesty się zdecydowanie nie nadaje.

@Litman Coutinho w Liverpoolu najwięcej grał na skrzydle - i tam spisywał się najlepiej.
konto usunięte

@Litman Kupili najlepszego zawodnika ligi angielskiej i jednego z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia nikt nie jest wróżką i jasnowidzem tu nie ma złej woli zarządu lub nie kompetencji. Natomiast jak Ci zawodnicy byli wykorzystywani lub jaki zjazd formy osiągnęli to już zupełnie inna historia. Zresztą mamy obecnie świeży materiał do analizy tutaj wykorzystanie potencjału Grizmana :)

@Artuuuuur Cou nie był najlepszym zawodnikiem ligi angielskiej, nie był nawet Liverpoolu.
konto usunięte

@Persyfl Rzeczywiście tytułu MVP ligi nie zdobył ale był nominowany coś mi się ubzdurało, natomiast jeżeli chodzi o Liverpool to już jest bardziej o dyskusyjna kwestia. Dla mnie był ;).

@Artuuuuur Dla Kloppa nie był, do koniec nie był nawet pierwszym wyborem.
« Powrót do wszystkich komentarzy