Paco López: Byliśmy odważni i mogliśmy wywieźć punkt z Camp Nou

Maciej Łoś

3 lutego 2020, 00:05

Marca

1 komentarz

Fot. Getty Images

Levante przegrało swój czwarty mecz z rzędu, jednak dla Paco Lópeza postawa jego zawodników była dziś godna podkreślenia.

- To prawda, że to jest nasza czwarta porażka z rzędu, jednak trzeba zwrócić uwagę na coś innego. W tym sezonie liga jest bardzo wyrównana i jeśli przyjdą dwie lub trzy kolejne wygrane, będzie się na to patrzyło z innej perspektywy - powiedział szkoleniowiec drużyny z Walencji.

- Przyjechaliśmy na trudny teren i przeciwko tak wymagającemu rywalowi zagraliśmy bardzo odważnie. Do momentu straty pierwszej bramki nie cierpieliśmy, potem dopadły nas wątpliwości, które jednak rozwialiśmy podczas przerwy. W drugiej połowie mieliśmy wiarę do samego końca. W pierwszej części gry nie stosowaliśmy dobrze pressingu i przez to za dużo biegaliśmy.

- Jestem optymistą, widząc, jak grała ta drużyna w dzisiejszym meczu. Ten zespół nigdy się nie podda. Przed tymi czterema meczami mówiło się o innych szansach, zawsze stąpaliśmy jednak twardo po ziemi. Pozostała część sezonu będzie bardzo trudna, jednak wierzę w moich podopiecznych - dodał López. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mogliście też przyjąć czwórkę w pierwszej połowie.