Antoine Griezmann: Jeśli trzeba, zagram na pozycji numer "9"

Radek Koc

30 stycznia 2020, 21:45

Marca

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann znalazł chwilę dla mediów i porozmawiał z nimi tuż po spotkaniu z Leganés. Przyznał, że drużyna wciąż uczy się stylu gry Setiena. 

Pozycja na boisku: Jestem przyzwyczajony do gry w środku. Wiem, jak mam się poruszać, i mam więcej swobody. Jestem w tej drużynie przede wszystkim po to, aby pomóc. 

Barça bez nowego napastnika: Jeśli zespół potrzebuje, abym zagrał na pozycji środkowego napastnika, to wspaniale. Jeśli mam występować na lewym skrzydle, zagram właśnie tam. Moim jedynym celem jest być pomocnym drużynie. 

Formuła Setiena: Staramy się nauczyć sposobu gry, którego chce od nas trener. To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze. Wciąż mamy trochę aspektów do poprawy. Znajdujemy się jednak na dobrej drodze. 

Kobe Bryant: Wciąż jestem w szoku. Dzisiaj chciałem jednak uczcić jego pamięć na swój sposób (Griezmann przyjechał na Camp Nou w koszulce z nazwiskiem tragicznie zmarłego Bryanta - przyp. red.). 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Kto wybierał to zdjęcie do artykułu? :D

Komu pasuje to jego zdaniem ale prawda jest taka że haruje jak nikt inny zaczną grać z nim jak wczoraj będą bramki

Nie pasuje mi on do Barcy of samego poczatku, prosze bez hejtu, nie zmienie zdania
konto usunięte

Jeśli będzie trzeba zrobię to co będzie trzeba. Griezz xD

"To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze. "
Czyli wszystko jasne, za Valverde koncepcja była taka żeby nie wygrywać. :)

Na chłopaka spada duża fala hejtu i w sumie to się nie dziwię bo czasami ma takie mecze że żadnego strzału nie odda ale jakby tak policzyć to sporo goli strzelił a ludzie i tak narzekają ze słaby jest .
konto usunięte

Może w LM coś mu się uda strzelić. Gorzej pod tym względem od Suareza nie będzie.

Przecież to oczywiste, że on powinien grać w środku a jeżeli już z boku to na prawej stronie. W grze Barcelony i nie tylko musisz być przykładowo lewo-nożny na prawej stronie i prawo-nożny na lewej. Już nie mówiac o innych aspektach które sprawiają, że Griezmann o wiele lepiej gra na środku niż na skrzydle.

nie zagrasz, bo nie umiesz.

Fajnie, ale jedna kontuzja w ataku i bez zmienników żadna filozofia nie pomoże.

"To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze." zamiast kropki dać przecinek i mamy filozofię Valdiego w jednym zdaniu.
konto usunięte

Grizzi jest bardzo aktywnym, ruchliwym napastnikiem, z dobrą techniką i poradzi sobie na "9". Po prostu trzeba Jemu często podawać i musi mieć wsparcie skrzydeł, a niestety Messi z zadań na skrzydle nie wywiązuje się w ogóle. Ja bym się bardziej martwił o obstawę drugiego skrzydła, bo Fati wygląda tragicznie. Oby zdrowie w końcu Dembele dopisywało, to może być Jego chwila pod nieobecność Suareza.
konto usunięte

Jeśli będzie trzeba zrobię to co będzie trzeba.

Myślę że to po właśnie go ściągano. W dłuższej perspektywie ma być następcą Suareza. Neymar - Antek - Leo też nie wygląda źle