Antoine Griezmann: Jeśli trzeba, zagram na pozycji numer "9"

Radek Koc

30 stycznia 2020, 21:45

Marca

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann znalazł chwilę dla mediów i porozmawiał z nimi tuż po spotkaniu z Leganés. Przyznał, że drużyna wciąż uczy się stylu gry Setiena. 

Pozycja na boisku: Jestem przyzwyczajony do gry w środku. Wiem, jak mam się poruszać, i mam więcej swobody. Jestem w tej drużynie przede wszystkim po to, aby pomóc. 

Barça bez nowego napastnika: Jeśli zespół potrzebuje, abym zagrał na pozycji środkowego napastnika, to wspaniale. Jeśli mam występować na lewym skrzydle, zagram właśnie tam. Moim jedynym celem jest być pomocnym drużynie. 

Formuła Setiena: Staramy się nauczyć sposobu gry, którego chce od nas trener. To inna koncepcja od tej, którą stosowaliśmy wcześniej. Chcemy wygrywać mecze. Wciąż mamy trochę aspektów do poprawy. Znajdujemy się jednak na dobrej drodze. 

Kobe Bryant: Wciąż jestem w szoku. Dzisiaj chciałem jednak uczcić jego pamięć na swój sposób (Griezmann przyjechał na Camp Nou w koszulce z nazwiskiem tragicznie zmarłego Bryanta - przyp. red.). 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Myślę że to po właśnie go ściągano. W dłuższej perspektywie ma być następcą Suareza. Neymar - Antek - Leo też nie wygląda źle
konto usunięte

@messi564 Neymar Laurato Griezmann !

@tn.divine A to już Messi niepotrzebny. Spoko. I kto to jest Laurato ? Jakiś kolega de lighta?

@oZinho Brat cioteczny Langleta i Malcolma.

@oZinho syn De Laurentisa
« Powrót do wszystkich komentarzy