Catalunya Radio: Barcelona pracuje nad sprzedaniem Coutinho i Rakiticia jeszcze w tym okienku

Julia Cicha

29 stycznia 2020, 20:23

MD, Catalunya Radio

99 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona wciąż szuka środkowego napastnika, a do zamknięcia zimowego okienka transferowego coraz mniej czasu. W programie „Tot costa” na antenie Catalunya Radio poinformowano niedawno o kolejnej z możliwości klubu.

Barça ma ponoć intensywnie pracować nad sprzedaniem Ivana Rakiticia i Philippe Coutinho. Obie operacje wydają się bardzo skomplikowane. Wg Mundo Deportivo Bayern Monachium poinformował już Katalończyków, że nie skorzysta z opcji kupienia Brazylijczyka za 120 milionów euro, ale mimo to trudno będzie mu oddać piłkarza w połowie sezonu. Barcelona musi znaleźć kogoś, kto zapłaci wystarczająco dużo, by jak najmniej straciła na Coutinho.

Z kolei Rakitić wciąż ma szansę trafić do Juventusu. Włosi zaproponowali wymianę na Emre Cana, ale Barça potrzebuje pieniędzy, by móc kupić środkowego napastnika, choć na razie nie ma konkretnego kandydata. Dodatkowo klub nie chce ponownie popełnić błędu sprzed roku przy pozyskaniu Boatenga. Barcelona woli nie kupić nikogo, niż kupić dla samego kupowania.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A po co tracić na Coutinho? Wystarczyło go nie sprzedawać xd
« Powrót do wszystkich komentarzy