Barcelona zerwała negocjacje z Valencią w sprawie Rodrigo Moreno, kto następnym celem Blaugrany? [Aktualizacja 00:12]

Dariusz Maruszczak

28 stycznia 2020, 20:48

Sport

218 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak donoszą zgodnie hiszpańskie media, Barcelona zerwała negocjacje z Valencią w sprawie wypożyczenia Rodrigo Moreno.

Katalończycy nie zaakceptowali ostatecznych warunków Los Che, którzy nalegali na zawarcie opcji obowiązkowego wykupienia piłkarza (za 55-60 milionów euro) jeszcze przed 30 czerwca. Dyrekcja sportowa Barcelona ma teraz aktywować inne możliwości, aby zdążyć ze sprowadzeniem napastnika jeszcze przed końcem zimowego okienka transferowego.

W ostatnim czasie media informowały o wielu propozycjach Blaugrany w sprawie Rodrigo. Barcelona miała włączyć do operacji swoich młodych piłkarzy, a nawet zgodzić się zapłacić odpowiednie odszkodowanie, jeżeli ostatecznie nie zdecyduje się na transfer definitywny 28-latka. Ponadto dziś pojawiła się propozycja związana z Bruno Fernandesem, o której szerzej piszemy tutaj. Na zawarcie opcji obowiązkowego wykupienia Barça nie chciała jednak się zgodzić.

Aktualizacja:

21:01 Gianluca Di Marzio podaje, że celem Katalończyków może być Dusan Tadić. Doszło już do kontaktów między stronami, a agent piłkarza Ajaksu jest gotów, żeby wylecieć jutro do Hiszpanii. 

21:17 Kataloński Sport potwierdza, że Tadić był jednym z piłkarzy rozważanych przez Barcelonę w celu wzmocnienia drużyny w zimowym okienku transferowym.

22:38 Sique Rodríguez z Cadena SER i Marta Ramon z RAC1 informują, że Barcelona nie jest zainteresowana Dusanem Tadiciem. Podobnie uważa Mundo Deportivo na podstawie źródeł z katalońskiego klubu.

00:12 Dziennikarz holenderskiego De Telegraaf Mike Verweij donosi, że dyrektor sportowy Ajaksu Marc Overmars odmówił Barcelonie wypożyczenia Tadicia. Sprzedaż również nie będzie wchodzić w grę. Władze klubu z Amsterdamu nie chcą pozbywać się żadnego z podstawowych piłkarzy w trakcie sezonu. Nie wiadomo, jak na odmowę Ajaksu zareaguje Tadić.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

ufffff ale ulga !!!!!
« Powrót do wszystkich komentarzy