Katalońskie media zgodne: Carles Pérez zostanie zawodnikiem Romy

Dariusz Maruszczak

28 stycznia 2020, 18:09

Mundo Deportivo, Sport, Catalunya Radio

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Dzienniki Mundo Deportivo i Sport oraz rozgłośnia Catalunya Radio zgodnie donoszą, że Carles Pérez jednak zostanie nowym piłkarzem Romy. Barcelona miała bowiem dojść do porozumienia z włoskim klubem w sprawie transferu definitywnego 21-latka.

Już wczoraj media podawały, że Pérez jest bliski przeniesienia się do Romy, a dziś piłkarz miał wyjechać do stolicy Włoch na badania medyczne. Rozmowy zostały jednak wstrzymane, ponieważ Barça chciała zawrzeć w umowie opcję odkupu zawodnika. Giallorossi nie zgodzili się na takie rozwiązanie i ostatecznie udało im się postawić na swoim. Barcelona zagwarantowała sobie jedynie prawo pierwokupu piłkarza przy jego ewentualnej sprzedaży przez Romę. Teraz brakuje już tylko oficjalnego ogłoszenia sfinalizowania operacji przez oba kluby.

Pérez ma jutro udać się do Rzymu, gdzie przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt, który zwiąże go z Romą do 2024 roku. Barcelona ma zarobić na jego sprzedaży około 13-15 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sprzedadzą za mniej niż jest wart żeby odkupić za więcej i kisić na ławce aż zacznie mu się kończyć kontrakt. To już nasz firmowy ruch.

Rece po prostu opadaja. Wypada jeszcze wypozyczyc Puiga oraz Fatiego i zostawic naszą once de gala.

Odszedl jeden z problemow klubu ale zostal najwiekszy rak w postaci bartka.

Powinni wysyłać działaczy z Realu Madryt. Pewne zrobiliby lepszy deal i jeszcze by im zostało na premie dla siebie za fatygę.

21 lat, kadrowicz i za 13+3,5 mln to jakiś cyrk.
Byle jaki piłkarz kosztuje ok 30-40mln...
Jak niby Rordigo z Valenci 50 mln to ten podobnie a jest młodszy...
Nie wiem czy ktoś na kogoś ma jakiegoś haka... Czy dyrekcja sportowa na zarząd, czy menagerowie na klub..ale to co się dzieje za ery Bartomeu to jakiś cyrk...sprzedajemy po promocjach, albo prawie za darmo, kupujemy za ogromne pieniądze niewypały...albo leśnych dziadków...ja rozumiem że nie da się w 100%trafic z transferami, nawet tymi najdroższymi, ale u nas to dosłownie standardowo... Trzy najdroższe transfery ostatnich lat, Dembele, Griezman i Cou... Ktoś się pomylił. (Biorę też pod uwagę zła taktykę i źle miejsce na boisku Cou i Griezman, ale Dembele gra na swojej i piach i kontuzje, może zawalil Trener, może nie chciał tych zawodników a mu wcisnęli a on nie widział miejsca)
Serio my nie mamy dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia. Częste zmiany też nie pomagają.
A co do Carlosa. Nie mamy zmienników na skrzydło, to zamiast kupować kogoś za nie wiadomo jakie pieniądze i płacić jeszcze duża pensję i pewnie na ławkę bo niewypał to ten już jest i pewnie dużo nie zarabia... Co innego przy wypożyczaniu. Ale sprzedaż za 13mlm to śmiech na sali

Wszystkich sprzedać, a co!! A później płacz i zgrzytanie zębów bo ni ma nikogo na rezerwie w razie nagłej potrzeby (Suarez) A jak ni ma to kupi się jakiegoś biegaczo-kopacza za 100 baniek bo potrzebny na już. Czy tam ktoś używa mózgu? Ku... real byle jakiego grajka opycha za duże większe pieniądze i kupują o wiele taniej, a tutaj milionery. Tanio sprzedać drogo kupić. A co stać nas. Wydymali już ten zarząd i Liverpool, i Borussia z Atletico. O Bayernie to nawet nie ma co wspominać. Jedni wydoili kasę a drudzy grajka jak za darmo. Niech naprawdę już ktoś przyjdzie nowy i zarządza bo to wszystko zmierza ku przepaści. Niech jeszcze Messi pierd..olnie to wszystko i Barca będzie całkiem w czarnej d... e. Amen. Dobranoc.

ja tam się cieszę, Roma to mój drugi klub po Barcelonie

Dla Mnie to dobry deal, na skrzydłach w ataku robi się ścisk, jeszcze teraz po powrocie Dembele Carles całkiem miał by nikłe szanse na grę, a tak w nowym klubie może dostać więcej minut co wpłynie na jego rozwój, poza tym dobrze jest to że jest to transfer definitywny a nie żadne wypożyczenia a kwota całkiem niezła jak na nasz zarząd :)

Sprzedaż ok, ale powinna tam byc relatywnie niska suma odkupu powiedzmy w pierwszym roku 5Milionow wiecej i tak co roku wiecej, cos na zasadzie Realu, oni tak robia od wielu lat i to ma sens, Taki pilkarz jak perez czy Fati potrzebuja minut i mniejszej presji.

Brawo!! Kupimy go za dwa lata za 80 baniek.

Z takimi brakami w napadzie zarząd sprzedaje młodego rokującego piłkarza . Brawo, Bartomeu z każdym dniem niszczy nasz klub

Ciekawy zawodnik chociaż uważam ze troszeczkę za słaby na Barce. Wcale się nie dziwię że odchodzi jak ma grać po 5-7 meczy na sezon to lepiej odejść. W Rzymie powinien dac radę. Powodzenia

I słusznie Perez nie zgodził się na opcję odkupu. Bo byłoby jak zawsze - odkupujemy, a potem piłkarz zawieszony w próżni - na pierwszy skład za słaby i musi wozić się z szukaniem pracodawcy, który zgodzi się zapłacić trochę więcej niż cena odkupu.

Taniej u nas niz w biedronce. Powinnismy wyciagnac za niego 25-30 i to minimum!

Bartek: bez klauzuli odkupu nie sprzedajemy
ROMA: z tą klauzula nie kupujemy. BARTEK: dobra to bez klauzuili i jeszcze 2-3miliony mniej
ROMA: okej.

Tak bylo, nie zmyślam

No i dobrze tutaj bylbyly najwyżej drugim Pedro a jak dobrze pamiętamy była to zwykła zapchajdziura którą na szczęście w końcu kupiło Chelsea.
Tam będzie miał dobrze.