Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

25 stycznia 2020, 11:37

MD, Sport, Globoesporte

23 komentarze

Fot. Getty Images

W Barcelonie głośno zrobiło się na temat Carlesa Péreza, który może opuścić klub. Informacje w tej sprawie można znaleźć w tym artykule. Doniesień transferowych jest jednak więcej. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Yan Couto

Globoesporte: Coritiba miała dojść do porozumienia z Barceloną. Zawodnik trafi do Hiszpanii w czerwcu, gdy tylko skończy 18 lat. Klub zapłaci za niego 5 milionów euro plus zmienne. Barça wyprzedziła w walce o obrońcę m.in. Arsenal i Bayer Leverkusen. 

Rodrigo

Sport: Operacja jest skomplikowana finansowo, Valencia nie chce sprzedać napastnika za mniej niż 60 milionów euro. Barça naciska na wypożyczenie z nieobowiązkową opcją kupna w czerwcu. Valencia chce, by kupno było obowiązkowe. Negocjacje posuwają się do przodu, ponieważ Katalończycy zamiast zobowiązać się do zapłacenia za zawodnika są gotowi przystać na karę finansową w wypadku, gdyby zdecydowali się nie zatrzymać go u siebie. 

Mundo Deportivo: W operację może zostać włączony jakiś piłkarz Barcelony, ale klub nie będzie rozmawiał o nazwiskach, dopóki nie będzie pewny, że Valencia nie zgodzi się na normalną transakcję. Wg dziennika może chodzić jednak o jednego z zawodników rezerw, a nie o Péreza, Wagué lub Semedo. 

Moussa Wagué

Mundo Deportivo: Obrońca jest o krok od przejścia do Nicei. Obrońca nie przekonał ani Ernesto Valverde, ani Quique Setiena i celem Barcelony jest znalezienie mu nowego pracodawcy. Nie wiadomo jeszcze, czy w ramach transferu, czy wypożyczenia.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

O i kupowanie młokosa z Brazylii za 5 mln jest ok, a nie za 30 , patrz RM.

No ale Semedo to proszę nie oddawać. Potrzebny jest jakiś bardziej ofensywny prawy obrońca.

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za te transfery i rzuca takie pomysły ale beznadzieja totalna Sprowadza się chyba zawodników w miarę młodych a jeśli starszy to chociaż na poziomie. Starać się o tego Martineza z Interu, Rodrigo wielkich cudów nie pokazuje w Valenci Napewno nie wart 60 baniek Wczoraj znowu był temat Giroud który ma 33lata i swoje 5minut miał Może sprowadźcie Ibre z Milanu.. Inni kupują zawodników po kilkanaście lub kilkadziesiąt mln euro i sprzedają potem z dwu albo trzech krotnym zyskiem Barca kupi dziada a potem okazuje się że lipa i nie ma komu sprzedać albo beztalencie albo już za stary

Płacić odszkodowanie za to, że zawodnik się nie sprawdził i nie zostanie kupiony? Takie rzeczy tylko w Barcy. Ośmieszają się coraz bardziej.

Tammy Abraham z Chelsea sprobowac go wyciągnąć.. ma 22 lata a nie jakis dziadków

Ridrigo !? Co oni mają w głowie !?!
Gdy wali się dach,oni rozkładają parasol....

Zadnych połsrodów kupywac klasowego napastnika albo wcale

Bycie kibicem Barcelony jest jak granie w RPG’a: kupujesz drogo, a sprzedajesz za grosze.

Super Rodrigo to brakujący element UKŁADANKI!
Ta cała sytuacja pokazuje nieudolność naszego zarządu. Gorszych opcji od Rodrigo chyba nie ma. Lepiej sięgnąć trochę głębiej do kieszeni i kupić np Timo W. półśrodki zawsze wychodzą drożej... A no tak zapomniałem przecież my mamy pusto w kasie....

Wszyscy trzęsą portkami w Europie. Bo Barca kupuje goleadora z wielkiej Valenci. Może jeszcze Parejo w pakiecie? Jest już szklany Nero.