Javier Mascherano: Messi w lidze argentyńskiej? W futbolu wszystko jest możliwe

Radek Koc

23 stycznia 2020, 15:00

Mundo Deportivo

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik Barcelony oraz były reprezentant Argentyny Javier Mascherano zdecydował się na powrót do rodzinnego kraju i zagra w Estudiantes La Plata. Jefecito ocenił szanse gry Messiego w argentyńskich rozgrywkach.

- Przyszłość Leo Messiego w lidze argentyńskiej? W futbolu może się zdarzyć wszystko i wszystko będzie zależeć od tego, jak wielka będzie jego ochota na grę w Argentynie. Wpływ na tę decyzję będą mieć również okoliczności rodzinne w kontekście powrotu do ojczyzny. 

- To prywatne i osobiste sprawy Leo. Nie chcę się wtrącać. Gdyby w przyszłości zdecydował się na powrót, byłby to ogromny skok jakościowy dla naszego futbolu i całego kraju, ze względu na to, co sobą reprezentuje. 

- Rzeczywistość Leo nie ma nic wspólnego z moją rzeczywistością. To są zupełnie nieporównywalne skale. Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. 

- Mój powrót do Argentyny i gra w Estudiantes? Mimo że byłem długi czas poza krajem, wiedziałem, jak się tutaj żyje. Grałem w drużynie narodowej i chociaż to jest trochę inna publiczność, daje pewne wyobrażenie tego, co można zastać w lidze. Sezon przygotowawczy był krótki i nie było żadnego niepokoju. Teraz zaczyna się prawdziwa rywalizacja. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Masche wspaniały zawodnik, bardzo dobrze, że trafił do nas. Dawał zawsze wszystko od siebie.

mesi bez barcelony nie istnieje ;) w lidze argentynskiej by sobie nie poradzil na pewno !

Toż to wojownik był!!!

Ależ ja cię gościu szanuje !! LEGENDA